Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan szól bele...

Szerintetek jogosan szól bele az osztályfőnök abba, hogy milyen képet teszek fel magamról iwiwre, facebookra?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok, nincs rám panasz. Az osztályfőnök regisztrálva van a közösségi oldalakra, és valamiért megnézte a képeimet :@ De ami a legrosszabb, hogy szóvá tette a suliban, hogy nem kéne ilyen képeket kirakni, meg hogy a szüleim biztos nem tudnak róla (elismerem, ők nincsenek fent ezeken), mert ha tudnának biztos nem hagynák. Nekem ez nagyon rosszul esett. Semmi "olyan" nincs azokon a képeken, tény hogy strandon készültek de még csak nem is bikinis hanem csak pánt nélküli felső.


Ki reagálja túl? :(


15L


2011. márc. 1. 15:19
 1/6 anonim válasza:
100%
szerintem nincs hozzá semmi köze h te mien képeket raksz fel magadról...
2011. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az osztályfőnököd csak jót akart, de helytelenül tette, ha az osztály előtte tette szóvá, ha nem előttük, hanem csak neked mondta, akkor viszont semmi rosszat nem tett. Ti kamaszok elég sokat megmutattok magatokból ezeken az oldalakon,amiről úgy gondoljátok, hogy semmi nincs benne. De az ne felejtsd el, hogy nagyon sok aberrált barom nézi ezeket az oldalakat, és tölti le innen a képeiteket. Én úgy gondolom csak óvni akar titeket, ahogy a szüleid is tennék. Egy lány édesanyja.
2011. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindenki előtt mondta, de volt ott pár ember. De nem is ez zavart, hanem, hogy tudom milyen lányokra gondol, de én nem vagyok tagja annak a csoportnak. És rosszul esik, hogy ezt emeli ki osztályfőnöki órán, és nem azt, hogy sikerült a nyelvvizsgám vagy ötös lett a töri tz-m. Azért mert felveszek egy csinosabb ruhát, már meg kell szólni? Én abban sem találnék kifogást ha valaki bikinis strandos képet tenne fel magáról, de én egy strandfelsőben vagyok.
2011. márc. 1. 15:44
 4/6 anonim válasza:

Pont azért neked mondja, mert értelmes, jó tanuló vagy, "azoknak" a lányoknak meg hiába mondana bármit is, nem szeretné, hogy "elkallódj". Ne érts félre nem vagyok az a fajta anyuka, aki zsákot húz a lányára, és nem vehet fel olyan ruhát, amit szeretne, illetve nem mehetne sehova, a lányom bármit megbeszélhet velem, és hála istennek ki is kéri a véleményemet. De ha te is azt írod, hogy a szüleid tuti nem hagynák, ha tudnák, milyen képek vannak rólad fent, akkor valószínűleg ezért szólt ő is. Ne vedd ennyire a lelkedre, csak gondolkodj el rajta, hogy igaza lehet-e?

második voltam

2011. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ő nem szerepel a képen,nincs joga beleszólni.

Az más kérdés,hogy lehet hogy csak jót akar.

2011. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
az az ofő is egy nagy f.szkalap lehet mint a volt enyém. töröld ki iwiwről és fb-ról, utána már nyavalyoghat amit akar..
2011. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!