Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előre szólok, buta kérdés...

Előre szólok, buta kérdés lesz. A menyországban lehet internetezni?

Figyelt kérdés
Mert nagyon szeretek internetezni, de majd akkor is akarok internetezni, amikor meghalok, és felmegyek a menybe.
2011. márc. 16. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kétlem. A mennyország egy nagy rét vagy mi, ahol együtt élnek az állatok az emberekkel, meg mindenki aki meghalt már, nem? Ott nincs semmi ami a fejlett civilizációra utalna... Szerencsére, ha van Menny és Pokol, én 100% hogy utóbbiba kerülök. (Persze ott sem lehet, gyanítom, de nekem jobban megy az ízlésemhez.)
2011. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
van de csak mobilinternet
2011. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"van de csak mobilinternet" XD Ez jó. De vajon elég gyors?


Szerintem nem, de érdekes látni a kérdésedből, hogyan fejlődik a világ. :D

2011. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
asztráltesteddel nyomogatni a billentyűket szinte lehetetlen vállalkozás, egyébként is ott szupranet működik
2011. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Toller válasza:
szerintem ilyen pentium 20 gépek vannak 10 terrás hdd vel 6ghz procival 32gb rammal 7gb vidi kártyával a net olyan 1-5 gb tól terjed!akkor kapod meg az 5gb os internetet ha jól viselkedsz és nagyon nagy kocka vagy !:)Sp voltam köszönöm:)
2011. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sztem lehet de a biztonság kedvéért vigyél magaddal 1 laptopot.

Amm sztem a felnöttoldalak blokkolva vannak

2011. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az se biztos, hogy a mennybe mész. Szerintem van, de te a pokolba kerülsz és ott nagyon lassú és korlátozva van. És tele van hírlevelekkel.
2011. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szaerintem meg a net a mennybol ered.

Isten talalta ki, persze ove a vilagmindenseg legjobb gepe is mar a kezdetek kezdete ota, igy mindent lat!


Nekunk csorgat neha egy kicsit a technologiajabol hiaba vagyunk rossz gyerekek, de o szeret minket es azt akarja hogy boldogok legyunk :)))

2011. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zerkowitz ***** válasza:
Honnét szeded hogy a mennybe kerülsz?Égyébként szerintem lehet.De ez hülye kérdés senki se tudja a választ én is csak így gondolom
2011. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer jártam ott xD. Mindenki sorban állt és csak napi 10 percet kapott netezésre.
2011. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!