Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Guild Wars 2 ingyenes...

Zerkowitz kérdése:

A Guild Wars 2 ingyenes online mmorpg amire regisztrálni kell és le kell tölteni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
létszi válaszoljatok
2011. márc. 18. 20:14
 2/8 anonim válasza:

Nos, ezzel csak két probléma van...

1. nem lehet letölteni mert még meg se jelent :p

ebből következik a második probléma ->

2. mivel nem jelent még meg, nem lehet regisztrálni...


Hihetetlenül jó játéknak igérkezik de kb év vége felé fog megjelenni, még javában folynak a fejlesztések, mert pl még a 8 kasztból kettőt még be sem jelentettek/mutatakk...


Sok pozitívuma van : a játék BTP (Buy to Play), azaz csak meg kell venned boltba és onantól kezdve ingyenes, nem kell havidíjat fizetni... Minimális benne a mikrotranzakciós rendszer (játékon belüli dolgok vétele valós pénzért), meg is erősítették a fejlesztők (ArenaNet) hogy semmiféle előnyhöz nem lehet a vásárlással jutni, csak kozmetikai cuccokat lehet venni (pl.: jól kinézű kosztümök stb.)


Szoval amien durva játék lesz, amit a videókból eddig tapasztalhattunk, simán meg fogja érni sztem a kezdetben kb 12000 ft-os árat, hiszen örökké játszhatsz vele, ellentétben az MMO-k többségével amiben az átlag havi 3 ezer forint (egy év 36000 forint + kezdetben a játék megvétele)...


Ha érdekelnek a játékról kapott hírek akkor ajánlom figyelni a www.guildwars2.com -ot, illetve a magyar GW2 oldalt, a www.gw2.variance.hu -t...

2011. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2011. márc. 19. 13:12
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként meg a guild wars2 online lesz?
2011. márc. 21. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
az
2011. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GuildWars2Helper válasza:

Kérdés:

1: Guild Wars 2 ingyenes

2: online mmorpg

3: amire regisztrálni kell

4: le kell tölteni?

Válasz:

1: nem lesz ingyenes (árak: [link]

2: igen, online lesz,internet kapcsolst szükséges, igen, fantasy mmorpg lesz

3: igen, kell majd regisztrálni

4: le NEM KELL, nem is lehet, mivel nem jött még ki, de majd ha kijön, akkor le LEHET CRACK-ELNI (crack: pl. torrent en letöltöd a játékot, ahelyett, hogy tisztességesen megvennéd)

ÉS ha még most sem vagy tisztában valamivel, várunk sok szeretettel magyar nyelvű Guild Wars 2 honlapunkon,naponta frissített témákkal, újdonságokkal, pályázatokkal.

Nevünk: Guild Wars 2 Variance

Oldal: [link]

Remélem segítettem, s ha megveszed (habár kicsit durva az ár) remélem élvezni fogod a játékot és egyszer majd találkozunk (remélem xD)(jó, tudom, kicsit sokszor használtam a remélem szót, gyenge a szókincstáram xD)

2012. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GuildWars2Helper válasza:

Am, de ahogy elnézem, az elöttem író is minent jól mondd :)

ÉS ha még most sem vagy tisztában valamivel, várunk sok szeretettel magyar nyelvű Guild Wars 2 honlapunkon,naponta frissített témákkal, újdonságokkal, pályázatokkal.

Nevünk: Guild Wars 2 Variance

Oldal: [link]

2012. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(mostmár nyilán mindenki tudja)

a játék fizetős

megveszed 1x/nincs havidíj

nincs crack, pack, meg mittom én mi hozzá, meg kell venni

szoktak ingyenes hétvégék lenni, mikor ki lehet próbálni

2014. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!