Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég érdekes ember vagyok....

Elég érdekes ember vagyok. Hogyan lehetnék híres/ismert, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
14,5 éves vagyok és nagyon különbözöm a többiektől. Művészi ember vagyok, szeretek rajzolni (digitálisan is, van hozzá grafikai táblám), filozófiai dolgokról írni. Érdekel a jog, lélektan, filozófia, politika, idegen nyelvek, természetfeletti dolgok. A korosztályomnál sokkal-sokkal komolyabb vagyok. Nagyon kilógok a tömegből. Semmi olyan nem érdekel, ami a átlagban az ilyen korúakat érdekel. Igazán szeretnék híres/ismert ember lenni. NEM AZÉRT, hogy a TV-ben szerepelhessek, stb., hanem azért, hogy mások is értsék meg a világnézetem (hiszen sok barátom mondta, hogy nagyon sokat segítettem nekik a lelki problémáikon). Egy pszichológus ismerősöm is azt mondta rólam, hogy nagyon bölcs és tehetséges vagyok. Sajnos ezt az ilyesmi korúak mint én nem veszik figyelembe és eléggé furcsának vélnek (ami engem nem érdekel). Mégis híres szeretnék lenni, hogy az emberek nagy része vegye észre, hogy én más vagyok és értse meg a művészetemet. Azt viszont nem tudom, hogy hogyan kezdjem el? Fiatal vagyok még, de szeretném, hogy felfedezzenek? Hogyan érhetem el ezt? (Amúgy ügyvédnek készülök, szóval nem tervezem, hogy művészeti vagy más egyetemre menjek.) Köszönöm minden kedves olvasó válaszát!
2011. márc. 22. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy híres legyél és csodáljalak le kell tenni valami az asztalra. Másként gondolkodsz??...nem te vagy egyedül hidd el. Szépen rajzolsz?...hajrá, egy szép festményt mindenki megcsodál. Ezek nem olyan nagy dolgok.

Bocsi de ennyiből nem látom, hogy miért lennél te jobb a többieknél. Fiatal korában mindenki híres szeretne lenni, de hát az nem úgy megy.

Továbbra is ajánlom, hogy foglalkozz mindazzal amiben jó vagy és ha tényleg kiemelkedően jól csinálod akkor legközelebb a TV-ben látunk. Jah és használd ki az internetet, mert csak ott lehet világméretű reklámokat csinálni.

2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha okostojásnak tartod magadat, csinálj egy IQ tesztet a MENSA-nál [link] és ha elérsz egy értéket, akkor bevesznek a klubba, és sok hasonszőrűvel társaloghatsz..

Csak egy tipp.

2011. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Egyetértek én is azzal, hogy nem te vagy az egyedüli aki úgy érzi, hogy különb a másikaknál. Szerintem meg nem feltétlenül az a jó ha még gyerekként fedeznek fel. Egyébként azzal meg nem is fognak, mert hogy érettebb vagy mint a korosztályod. Ha meg ügyvédnek készülsz akkor meg végképp nem értem, miért akarsz ismertté válni most, ahelyett, hogy a tanulmányaiddal foglalkoznál, ez által bekerülhetsz egy jó jogi egyetemre és majd akkor lehetsz híres, feltéve ha tényleg olyan jó vagy. Ha meg mindenképpen fitogtatni akarod magad akkor meg kezdj el vezetni egy blogot, ahol tanácsot tudsz adni másoknak.
2011. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!