Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számítógépes önéletrajzhoz...

Számítógépes önéletrajzhoz milyen háttérképet célszerű használni?

Figyelt kérdés

Kreatív-szerű önéletrajzot készítenék, valami szép háttérrel, de nem tudom, milyen legyen.

Linkelnétek esetleg képeket?


2011. márc. 26. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már kreatív akkor ne linkelt háttérrel dolgozz, hanem dobj össze valami nem túl feltűnő mintát (patterneket ezrével találsz a neten), esetleg olyan képet, ami nem zavarja az olvashatóságot.

Az is jó lehet, ha oldalon vagy felül van egy erősebb színű minta.


Képnek én valami nonfiget raknék be, esetleg növényi motívum, házak, vagy bármilyen tárgy, ami jól néz ki (pl. nemrég egymásra rakott könyvekből csináltam mintát).

2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz az oldal tetején lévő erősebb színű mintán? :)
2011. márc. 26. 12:29
 3/5 anonim válasza:

sajna én nem nagyon tudok, de ne legyen túl feltűnő és rikító, és mielőtt leküldenéd nyomtasd ki és nézd meg, hogyan néz ki, illetve kérj meg valakit, aki elolvassa neked, mert más valaki könnyebben kiszúrja, ha van benne hiba

sok sikert! :)

2011. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami kreativ pasztell jellegüt.
2011. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a fejlécbe, vagy a lap oldalára rakhatsz képet (pl levélpapírokon is így szokott lenni), a szöveg mögé inkább ne, csak valami halvány színű mintát.
2011. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!