Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apám mindenen sporól mit...

Laus-belsz kérdése:

Az apám mindenen sporól mit csináljak?

Figyelt kérdés
régebben sok ruhát drágább csokikat vett,ma már van olyan h csak kenyeret hoz a boltból.Minket nem küld el boltba mert mi akkor vennénk magunknak csokit nem mehetünk nélküle ruhát venni mert neki mindenből a legOLCSÓBB KELL! rühelem olyan rondán beszél anyámmal is meg velem is!!! help!
2011. márc. 28. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szarul álltok anyagilag. Nem gondolod, hogy ezért veszi csak a legszükségesebbeket???!
2011. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen apám, de már mióta az eszemet tudom. Lehet, hogy a sváb vér, de hálisten jól állunk anyagilag. 18 elmúltam és azóta külföldön vagyok és most mindent megveszek magamnak, látszik is, én egyedül anyagilag egyszer lent vagyok egyszer fent.
2011. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az, ha nincs pénz.

Amit tehetsz: jól fizető szakmát tanulsz ki, hogy neked majd ne legyenek anyagi gondjaid.

Valószínűleg apukád is szívesebben venne ma is drágább, finomabb holmikat.

És próbálj meg kedvesebb lenni vele. Az anyagi gondok eleve ingerültté teszik az embert, ne bosszantsd még jobban!

Tudom, hogy nehéz elfogadni, én sem fogadtam el, amíg külön nem költöztem, és rá nem jöttem, hogy bizony sokszor észre sem veszed és elment a fele fizetésed, holott csak befizettél három számlát :(

2011. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem akar neked/nektek rosszat, egy kis spórolás nem árt.

És miért gondolod, hogy a drágább csoki, meg a drágább ruha jobb? Ne azért szeresd, amit vesz neked, meg mert gazdag...

2011. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az apám mindenen sporól mit csináljak?"


Tanulj tőle, még szüksgéed lehet rá a nagybetűsben.

2011. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni és vegyél magadnak csokit meg ruhát a keresetedből. Ezzel legalább a szüleidnek is segítesz + rájössz mennyit kell gürizni egy ruha áráért.
2011. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem arról van szó h nincs pénz ezt oda kellet volna írnom...

csak egyszerűen megváltozott..de h miért..

2011. márc. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!