Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bakancsa a fűző színének mi a...

Bakancsa a fűző színének mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Mert halottam azt is hogy a fehér rasszizmus pedig Angliába punkok is hordják mégse rasszisták.Pirosról kommunista,anarchista,vagy utcai harcban részt vett skinhead. Én nem tudom a jelentéseit.Mik az eredeti jelentései a fűző színeinek ?
2011. márc. 28. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A fehéret valóban a rasszisták hordják. Az angol punkok azok nagy része rasszistának vallja magát, de nem is amiatt mert hinnének benne, hanem csak polgárpukkasztásként. Hát elég régen volt mikor én hasonló körökben mozogtam, szerencsére kinőttem belőle már, és teljes értékű életet élek. A vörös valóban a kommunista eszmében hívőké, vagy a redskineké. A kék a rendőrellenes jelentése, de anarchisták is sűrűn hordják. A sárga az antifasiszták, vagy még a felemás fekete vörös színek is. Egykor volt egy nagyon szép kultúrája ennek, de manapság sajnos már divat lett az egész és egy elcsépelt szar lett az egész stílus. Semmivel nem különb már mint egy emo vagy bármi. Tényleg visszasírom a régi időket, amikor még hagyománya volt és nem divatja.
2011. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Angol punkok nem rasszisták.Amikor kint voltam fehér fűzője volt soknak és nagy anarchia jel a dzsekijén meg good night vhite pride felírat.Vagyis erősen anti rasszista.És ezt nagyon sok punkon láttam.
2011. márc. 28. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ebből látszik hogy már az angolok se a régiek. :) Gondoljunk csak a Sex Pistols-ra vagy The Exploitedre ezek mind náci szavakkal éltek a polgárpukkasztás miatt. Csak sajnos ezekszerint már angliába is kiment az amiről beszélek. Ez az elfajzott idiótaságok már. Mint pl a sharp. Vicc az egész.
2011. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog mintha próbálnának téged megfűzni egy fagyiról hogy az vattacukor... Egy köpönyeg forgató szar az egész. Majmolják egymást mind a kettő oldal. Nem tom miért nem lehettek csak símán antifák. Mit kell itt összemosniuk mindent...
2011. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az eredeti skinhead se náci.A punk se náci hanem anarchista.De inkább mondjátok a cipőfűző jelentéseit.Mert arra vagyok kíváncsi.
2011. márc. 28. 15:07
 6/10 A kérdező kommentje:
a Citromsárga fűzőnek mi a jelentése ?Mert arra mondták már hogy semmit nemjelent meg hogy zsidó gyűlölő vagy street punk vagy oi punk vagy épen sima anarchista punk.Most akkor mi is a Citromsárgának a jelentése bakancsban ?
2011. márc. 28. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy elmondtam már, hogy a sárga fűző jelentése az antifa!

Hát ezt a skinhead-es témát ne vitassuk szerintem, mert az hogy most te felnőttél ebbe a korban ahol beadagoltak meg kitaláltak mindent, attól az nem biztos hogy úgy van. Hidd el. Én akkoriban éltem a világom. Túlságosan össze van kavarva a mai fiatalság agyában a szezon a fazonnal...

2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt nálunk az antifák hordták, illetve nem tudom ma már mi a helyzet. Az oi punkok is hordták, de az nem nállunk volt divat hanem a zsidó usában.
2011. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én Punk vagyok.Nem anarchista meg nem kommunista inkább jobbosnak mondanám magam.Azért kérdeztem mert már mondták hogy zsidó gyűlöletet jelent.Amúgy nekem most dupla piros van.De kiszedem lehet fehér és citromsárgára
2011. márc. 30. 19:04
 10/10 1Bakancs válasza:
Akkor jobb ha nem találkozunk az utcán, hülye rasszista
2013. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!