Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy ezen az...

Észrevettétek, hogy ezen az oldalon mindenki tökéletes, szinte senki nem követ el hibákat, mindenki profin tud mindent, stb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha kitesznek egy kérdést, hogy pl. a kérdező fogyókúrázik, és megkérdezi, hogy jó-e ez így. Akkor a válaszok között sokan "profin" leírják hogy ez miért nem jó, ők máshogy csinálták, és úgy a jó. Másik példa, hogy 14-16 évesek lefeküdnek a párjukkal, vagy valakivel, akkor a válaszolók között mindenki szent, mindenki elítéli őket (akkor is, ha a válaszoló nem buta kérdést tesz fel), "ilyen fiatalon minek szexelsz", inkább menj babázni, tanulni, stb. Mert ugye a válaszolók közül mindenki bölcs és várt a nászéjszakáig, ő tökéletes, csak el lehessen ítélni a másikat.

Ha valaki pl összeveszett egyik barátjával, és nem tudja mit csináljon, sokan lehordják, hogy minek foglalkozik ilyennel, bárcsak neki lenne ekkora gondja, ezek a fiatalok már csak ilyen hülyeségeken törik a fejüket, stb. Olyan sok ilyet láttam...

Mire jó ez? Ti nem vettétek észre? Jó, persze hogy vannak kivételek, de én a legtöbb kérdésnél ezt tapasztalom.

18l


2011. ápr. 2. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed,ha nem én pont ma szerettem volna ki irni ilyen kérdést!Engem kib.szottul idegesit az amit leirtál.Mindig beszólnak,mint ha ök tökéletessek lennének!Na majd itt is lesznek beszólások,figyeld!
2011. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 De Puta Madre ***** válasza:
100%
Észrevettem én is. Szerintem sokan túl beleélik magukat, vagy csak élvezik, hogy oszthatják az észt, vagy csak azért járnak ide, hogy kiéljék magukat. Szegények...
2011. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy más is észrevette.. Már engem is idegesít. Jó, az oké, hogyha ez az igazság, és vannak akik egy bizonyos dologban jók, de hogy mindenki ilyen profi, és bölcs és okos és ügyes, az már kicsit hihetetlen. Egyébként nem zavar ha beszólnak, én így vettem észre és kész. "Úgyis nekem van igazam, hiszen én tökéletes vagyok" :D :P
2011. ápr. 2. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:

nem akarok beszólni de mondjuk a szülők is elsősorban azért aggódnak a gyerekeikért h ne kövessék el azokat a hibákat amiket ők elkövetek.és szerintem a legtöbb ember aki a kérdésekre válaszolnak szerintem jóakarók.aki meg beszól valami ostobaságot azok legtöbbje buta mert nem tudja felfogni h mindenki más sorsot kapott másképp érezhet stb.

és vannak ugye a kemény fiuk.azoknak csak annyit h kőnnyű a távolból bátornak lenni:)

2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bogee123 ***** válasza:
mondjuk.. én leírom a tapasztalatom de...sajnálom ha valakit "idegesít"..
2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 De Puta Madre ***** válasza:
Ugyanúgy a kérdezők között is vannak nagyon érdekes emberek. Kérdez valamit, amire válaszolsz, erre meg kétségbe vonja amit írsz, teljesen 0 tudással.
2011. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Részben igazad van szerintem. Az tényleg tarthatatlan, hogy egyesek durván lehordják a kérdezőt, hogy mi ez a kérdés, és különben is, meg hány éves... Ez tényleg bosszantó. Viszont (most csak a fogyókúrás részedhez visszatérve, bár magam nem láttam ezt a kérdést): Ha a kérdező arra kíváncsi, hogy jó-e úgy amit csinál, akkor ne csodálkozzon, ha valaki szerint nem. Ez nem lehordás, de különben minek tenné fel a kérdést, ha nem az őszinte véleményekre lenne kíváncsi? Hogy a tömeg hangjától is kapjon egy nagy rábólintást? Ez kinek jó?


Röviden tehát: Szerintem az nem probléma, ha vannak negatív hozzászólások is (nem egyetértések), mert mindezek lehetnek építőek is, ha az író kellő tisztelettel és mondjuk alázattal közli a mondandóját, és nem csak azért, hogy kioktassa a kérdezőt.

2011. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a megfelelő szó erre, a kioktatás. Igaz, hogy a kérdezők között is vannak ilyenek, meg persze én sem azt mondom hogy én eddig mindig jó választ adtam, csak feltűnt és gondoltam megkérdezem a véleményeket.
2011. ápr. 3. 08:48
 9/9 haggyámán ***** válasza:
95%

1. Amihez nem tudok, nem szólok hozzá.

2. 19 éves vagyok, és még nem feküdtem le senkivel, annak ellenére, hogy már volt több hónapos kapcsolatom. Erről ennyit.

3. Ha összeveszek egy barátommal, az tudom miért van. Mivel a barátom, meg tudom beszélni vele. Most szégyelljem magam, mert nem csak felszínes barátságokat építek ki, ami még az első veszekedést se bírja ki? És amúgy igen, örülnék ha ez lenne a legnagyobb gondom.


Ezt most nem azért írtam, mert én vagyok az egyik, aki ezeket írja, amiket felsoroltál, de na. És azért sem, hogy bemutassam, hogy mennyire "tökéletes" vagyok. De valljuk be, a kérdések többsége tényleg hülyeség.

2011. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!