Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon nagyon sok kérdező egyáltalán nem értékeli a válaszokat?

Figyelt kérdés
Ennek az oldalnak - többek közt - az az értelme, hogy megkérdezhetsz bármit, amit csak akarsz, és arra megkapod a legkülönfélébb válaszokat. De vajon miért van az, hogy a legtöbben még csak nem is értékelik? Annyira nehéz lenne odabiggyeszteni azt a kis kezecskét? Szerintem ugyanis fontos, hogy az emberek tényleg értelmes válaszokat adnak-e, vagy csak hülyeségeket írnak. Vélemény?
2011. ápr. 12. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
most az a baj, hogy nem nyom oda egy hasznos vagy nemhasznos gombot? én se szoktam, csak akkor ha akarom.. és az meg teljesen más, hogy ha pl feltesz egy kérdést, és páran írnak neki, és mondjuk nem köszöni meg.. ilyenkor simán elfelejthette mondjuk ezt az oldalt, vagy már nincs internetkapcsolataxd
2011. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azért adtam Neked egy zöld kezecskét :) Szerintem ugyanis fontos a visszajelzés.
2011. ápr. 12. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Az értékelést még mindig sokan félreértelmezik. Az értékelés a hasznosságon kívül a véleményt is mutatja.

Tehát egy teljesen jó válasz is le lehet pontozva a sárga földig, ha sokak véleménye ellentétes azzal a válasszal.


A véleménynyilvánítást nagyobb mértékben tükrözik a pontozások, mint azt, hogy mennyire hasznos egy válasz.


Egyébként kategóriánként különbözőek az értékelések. Mármint ezt úgy értem, hogy pl a Politika témakörben javarészt véleménynyilvánítás alapján értékelnek, mert egyértelmű, hogy mindig vannak nézetben eltérések az emberek között.


De például a számítástechnika, vagy tudomány témakörben egy konkrét kérdésnél jobban megmutatkoznak az olyan válaszok, amik igenis hasznosság alapján pontozódnak.

2011. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy fontos a visszajelzés. Mindig értékelem a hozzászólásokat és valóban néha köze nincs a témához. Viszont szerintem olyanok is vannak, akik direkt a piros kezet nyomni járnak ide és közben meg osztják a butaságot.
2011. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!