Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok miért szeretitek...

Lányok miért szeretitek hordani nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereti a fene, utálom, mint a bűnt. Tipikusan az a viselet, amit csak szerelemből vesz fel az ember lánya.
2011. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom! Azért kell, hogy ne fázzunk. (Nem vagyok fázós típus és sosem értettem, hogy ez a vékony anyag hogyan melegíthet, de én is felveszem, különben mindenki beszól, hogy úúristen, hogy nem fagysz meg??)

Másik előnye, hogy ha jó a harisnya feszesebbnek tűnik tőle a bőr.

2011. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem semmi bajom vele, csak nem tetszik. Az esküvőmön volt rajtam, de nem tudom, lesz--e még olyan alkalom, hogy hordom. Zoknit szoktam hordani nadrággal, félcipővel, az úgy csinos és praktikus is szerintem.
2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert mégis melegebb, mintha csupaszon van a lábam. És szerintem szebb benne az ember, én jobban érzem magam harisnyában, mint nélküle :) És teljesen normálisan, visszafogottan öltözködöm.
2011. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és elegáns :) Plusz ha vannak a lábamon kisebb "hibák" (pl. gyantázástól gyakran kipöttyösödik), azokat valamennyire elfedi.
2011. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utálom, mert irritál, h valami tapad a lábamhoz. De mondjuk ha még nincs annyira meleg, akkor szoknya alá kell. Meg szoknya alá azért is néha, mert nem érzem olyan "meztelennek" magam... nadrág alá sosem veszek, engem az vhogy nem melegít. de tényleg utálom...
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én szeretem.

vonzónak tartom magam benne, és sztem így szexisebbek a lábaim.

2011. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!