Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szakad a szívem! A testvér...

Meg szakad a szívem! A testvéremként tekintettem rá, olyan fontos volt!?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátnőm.. vagyis mindvégig abban a tudatban értem, hogy ő annyira szeret engem ( barátként) mint én őt. Mindent megosztottam vele.... Aztán én beleszerettem egy fiúba, őrülten szerelmes voltam belé, ő meg elég különös dolgokat csinált velem, ha ő is ott volt. Üvöltözött velem, mintha teljesen hülye lennék és lejáratott mindig, ELŐTTE! El se tudtam hinni. Rá vettem magam, hogy megkérdezzem, mégis mi volt ez és, hogy tetszik- e neki (mert teljesen úgy viselkedett, mintha tetszene neki), de mindent tagadott. Mondtam is neki, hogy mondja meg az igazat, mert egyáltalán nem leszek dühös, inkább mondja el, minthogy titkolja. De nem mondta el. Jó, reméltem igazat mond de később előről kezdte ezt az egészet. Mégegyszer megkérdeztem, de3 migent tagadta. Ezért úgy döntöttem, véget vetek a barátságnak. Többé nem mentem oda hozzá. Ő se jött oda megkérdezni, mi a baj. Ezzel el is árulta menyire vagyok fontos neki. Nem tagadom, eléggé szenvedtem... Furcsa barátnő volt, ékszereket készített és ha nekem megtetszett néhány ékszere, pénzért adta csak oda.

De most, végre találtam magamnak más barátokat, az a fiú és az exbarátnőm közelebb kerültek egymáshoz és mostmár biztos vagyok benne, hogy ráhajtott. Ismerem már őt és ebben biztos vagyok. Aztán míg barátnők voltunk, megtetszett egy másik fiú és teljesen beleszerettem. ( A másik fiút vele tudtam csak elfelejteni..) És bár mostmár nem vagyunk barátnők, de őt az a fiú, totál hidegen hagyja, de tegnap láttam, hogy képet rakott fel róla facebookra. Akkorát néztem, hogy ott helyben sírva fakadtam.

Mit tegyek, mért teszi ezt velem????? :'( :'(:'(

16/l


2011. ápr. 22. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. És nem érdemes vele foglalkoznod, sokkal jobbat érdemelsz.
2011. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!