Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor meg fogok bukni?

Most akkor meg fogok bukni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok, 10. osztályba, és mindenből 4-es, 5-ös vagyok, egy hármasom sincs, matekból pedig bukásra állok :( Szinte csak egyesem van félév óta... nem tudom mit csináljak, járok tanárhoz, tanulok,és tudom is mindig,úgy érzem hogy jó lesz,aztán ... egyes. Megbuktathatnak így is ,hogy csak matekból állok egyesre?:\ Ez egy jó pont,hogy a többi tantárgyból jó vagyok,nem?
2011. ápr. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha egyesre zár le, egyest kapsz, tehát megbuksz. Ha a többi olyan jól megy, ennek is mennie kellene.
2011. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A többi azért megy jól,mert meg lehet tanulni, például egy fizikát is meg tudok tanulni,mert van benne ugye elmélet is,így azzal fel tudom hozni,ugyanígy a többi tantárggyal,ezt pedig értenem kellene,csak nem sikerül...
2011. ápr. 26. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

10edikesen csak megtanultál átlagot számolni :S vagy gyogyóba jársz?

[link]

2011. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minek válaszolsz ha értelmes dolgot nem tudsz írni?:) Ne nézz már hülyének ...
2011. ápr. 26. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha minden más tárgyból még fizikából is jó vagy akkor valószínűleg nem veled van a baj ergó beszélj a középsulis tanároddal hogy mi a baja veled, vagy válts külön tanárt mert szart sem ér :D ha gondolod egy két dologban szívesen segítek amikor ráérek
2011. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm, beszéltünk már a tanárral,elvileg semmi baja velem...:\ és "nem akar megbuktatni",de én nem úgy látom...na mindegy, még megpróbálok javítani,ha van kedved segíthetsz persze, csak így gépen keresztül nehéz :|:)
2011. ápr. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!