Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vennétek/vettetek a...

Mit vennétek/vettetek a ballagási ajándék pénzetekből?

Figyelt kérdés

Nekem 150 000 Ft gyűlt össze, és nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez hatalmas összeg, és nem szeretném apróságokra elherdálni. Ti mit vennétek belőle? Én laptopra gondoltam, de nem életbevágóan fontos, csak szeretnék egyet. De azért írtam kérdést, hátha még valami jó ötletet ír valaki. Vagy tartsam meg, és nyáron még dolgozom, kb összegyűlik 60 000 Ft (attól függ mennyit tudok dolgozni), és úgy vegyek egy nagyobb összegű valamit? Csak nem tudom mit :) Lehet hülyén hangzik, nem tudom mit akarok, csak ötleteket várok még :)

Köszi!! 18l


2011. máj. 1. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én számlára raknám, és gyűjtögetném. Ki tudja, még jól jöhet majd később. Ha nincs életbevágó szükséged laptopra, vagy más kis ajándékokra magadnak, ne költsd el szerintem.
2011. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem is rakd egy számlára

laptop 2 év múlva úőgyis olcsóbb lesz, vagy ugyanannyiért kapsz jobbat

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
macbookra költeném 100%
2011. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhet még :)

Egyébként ez a macbook miben különbözik egy laptoptól? Mert utánanéztem, de nem értem mi a különbség, vagy ez a laptopnak egy új fajtája? Mivel tud többet? Bocsi, csak a laptopokhoz sem igazán értek, nem hogy még ehhez :) Köszi ha elmagyarázod :)

2011. máj. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!