Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Micsináljak ha nem találom a...

Micsináljak ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés
ez a 3. iskolám és itt nem érzem magam túl jjól mindig volt rengeteg barátom és mindig együtt mentünk mindenhová de it nincs legjobb barátnőm ami nem baj mert mindenkivel jóban vagyok de nekik csak egy sulis barát vagyok mindig látom hogy mennem ide oda de engem soha nem hívnak pedig suliban mindig én vagyok akit annyira szeretnek és én is szeretnék velük lenni mert hiányzik hogy a barátaimmmal lógjak és nem szeretnék cska egy sulis barát lenni seítsetek mit kéne tennem???
2011. máj. 3. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz ki egy szimpatikusabb iskolatársat és kérd meg, hogy vigyen magával. Próbálj egy-két emberrel közvetlenebb viszonyt kialakítani.
2011. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!