Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Top Shop...

Mi a véleményetek a Top Shop termékeiről? Nekem nem a legjobbak a tapasztalataim. Vagy csak én vagyok kissé hisztis.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 11:43
 1/9 anonim válasza:
Szerintem hülye az aki látatlanban rendel bármit is,mielött kiprobálná!Nekem eszembe nem jutni így bármit is megrendelni,kidobott pénz az ablakon!Miért nem lehet le menni a boltba és megvenni??Mondjuk obi,baumax...
2011. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vettünk onnan csavarhúzó készletet, dehát a hibáiból tanul az ember. Amúgy anyám is vett multkor olyan hotpenes vackot, hát enyhén szólva gagyi kinézete van... Szóval eddig semmi jó tapasztalat nincs, és őszintén szólva másokról se tudok, aki annyira dícsérné.
2011. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi cuccok drágán.
2011. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Valahogy olyan gagyi hatása van a Top Shopos termékeknek. Nagyon gagyi, nagyon drága. Tipikusan olyan háztartási eszközök, melyeket egyszer használsz, aztán évekig a polc hátsó kis szegletében porosodik!:)
2011. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nagyszüleim nyugdíjasok, egyfolytában ez megy hétköznap a tv-ben, és ők megszállottan megvesznek mindent tőlük :) viszont szeretik is - rengeteget használják a hot-pant, az a kedvenc

szerintem is drága a minőségéhez képest

én a vaterán-teszveszen rendelem meg féláron ugyanezeket a topshopos cuccokat, így elmegy az ár-érték arány

2011. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na akkor én jó nagy hülye vagyok! :)

A Hot Pan-nel nagyon megszívtam, nem lehet normálisan beállítani a hőfokot, hol nagyon forró, hol pedig nem csinál semmit. Gagyi, úgy ahogy van! Különben a Baumaxban is láttam már....

2011. máj. 10. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem ott anyukámnak egy Sodokus játékot (olyasmi a kinézete, mint a régi tetrixnek)

Kell bele két elem és működik, nem nagy szám.

Na, az megérte, de drágább cuccot sosem vennék tőlük.

Másképp is megtudom oldani a turmixolást, festést, mosást, szeletelést, főzést.. Azt hiszem, nem vagyok egy elveszett ember :]]

2011. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minőségéhez képest drága.Sosem vettem,de nálunk lehetett kapni,így láttam mit is adnak jó pénzért.
2011. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pofátlanul magas árak szánalmasan gagyi holmikért :-) Valamelyik nap pl. láttam egy gőzzel fertőtlenítő öntözőkanna kinézetű valamit, amit vagy 15.000 HUF-ért árultak, rá 2 napra meglátom ugyanazt a Baumax-szórólapon 5000-ért... püff. Az egyik ismerősöm pedig az izzasztó övvel szívta meg.
2011. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!