Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért utálnak az emberek?

Mért utálnak az emberek?

Figyelt kérdés

Az emberek töbsége aszt mondja hogy azokkal a romákkal van bajuk akik nem dolgoznak. Én iskolás koromban még szünetekben is dolgoztam. Most 7-éve vagyok ugyan azon a hejen a munkámmal meg vannak elégedve. Mégis az ott dolgozó magyarok eléggé nyilvánvalóan kimutatják utálatukat.

Ha bemegyek egy boltba rámtapad egy bisztonsági őr. stb.

Ha csak azokkal van baj akik nem dolgoznak akkor ez mért van?


2011. máj. 23. 19:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Ők nem tudják, hogy te dolgos roma vagy, mert kívülről nem látszik. Az emberek meg általában fenntartással vannak a romákkal, mert sok rosszat tapasztaltak és emiatt egyből védekező állásba helyezkednek. Mindenki általánosít. Ha mondjuk állandóan megvernének a négerek, akkor egy idő után már az is elég lenne, ha meglátnál egy négert az utcán, valószínűleg inkább a másik irányba mennél... függetlenül attól, hogy mondjuk az a négert teljesen tisztességes, becsületes ember...
2011. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Munkahelyen kívül nem tudják az rendben.

de munkahelyen belül mi lehet az oka?

Abban reménykedem hogy névtelenül majd kapok választ rá.

2011. máj. 23. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából én se szeretem a cigányokat,de azokat akik tényleg rendesen dolgoznak és nem "megélhetési bűnözők" valamilyen szinten még tisztelem is mivel gondolom nem lehet könnyű egy olyan közösségben egész nap ahol szinte mindenki ellened van. Azért van ez mert sokan azt hangoztatják hogy ők majd átveszik Magyarország irányítását és egyszer még az övék lesz. Bizonyítsd be, hogy te nem ilyen vagy.
2011. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem irígység kognitív disszonanciával párosulva. Vagyis az ő világképükben a romák nem dolgoznak így lehet utálni őket... te megcáfolod ezt. Az emberek általában előbb dobják ki a tényeket mint az elképzeléseiket. :/


A biztonsági őrt meg hagyd figyelmen kívül, engem meg anyut is szoktak követni pedig magyarok vagyunk, csak láthatólag szegényebbek mint a környék átlaga (anyu ironikusan "szakadt öregasszonynak" szokta címezni magát) ... biztos lopni járunk arra. ;)

2011. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kellene nekem bármit is bizonyítani.

Arról meg még nem is hallottam hogy bizonyos romák át akarnák venni az irányítást Magyarország felett, eszt teljesen abszurdnak tartom.

Mellesleg a telepen ahol én lakom mindenki jár óvodába, iskolába, dolgozni tisztán tartyák a portáikat....

És nem értem hogy mért kéne eszt bizonyítani.

A romák töbsége lehet hogy nem dolgozik de ahol én lakom ott több magyar van otthon mint roma.

Ott vannak például azok a járőrözö gárdaféleségek nekem a munkám miatt nem lenne időm ilyesmire kérdem én ők mit dolgoznak?

2011. máj. 23. 19:53
 6/10 anonim válasza:
Teljesen aranyos vagy :-)! De miért mondod, hogy a magyarok? Hány éve is élünk együtt? Mi van az okmányaidban? Milyen állampolgár vagy? :-) Addig míg kívül érzed magad a körön, kint is leszel ! Ha elhagynád azt, hogy ő magyar... szerintem Te is az vagy... Állam alapítás óta együtt élünk, akkor máris belekerülhetnél a "körbe", nem vagy kívül. Érted ?. Azt értsd meg kérlek, míg Te azt hiszed " más " vagy, addig az leszel! Fejlődj, tanulj, más nem számít, csak ami Benned van.
2011. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönd meg a fajtársaid 90%-nak akik elérték hogy MINDEN országban előítélettel közelítik meg a cigányokat.

Lehet hogy te becsületes vagy, de ez csak 1 a 10-ből, szerintem érthető ez a bizalmatlanság a cigányok felé.

2011. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
iskola időben órán lett volna helyed, több magyar órán. próbálj javítani a helyesírásodon, lehet az a bajuk.
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszik neked hogy ilyen vagy amilyennek mondod magad? NEM. Akkor miért kérdezed hogy mit bizonyíts? Kimentem Angliába ugyan, ott csak hírből de azt hallották hogy mi lopunk pont a cigányok miatt. Amikor bementünk egy boltba 5-nél többen nem mehettünk be stb. De beszélgettem az eladókkal elmondtam hogy nálunk nem így megy. Mindenki jobb belátásra tért. neked is így kellene tenned.
2011. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a problémádat. Te nem vagy hibás ebben, és hogy még annak ellenére is utálnak, hogy látják, hogy becsületes vagy az bunkóság a részükről. De hiába... ezek a magyarok. Sajnos Magyarország ilyen, szégyenlem is az ilyen embereket, de együtt kell velük élni :/
2012. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!