Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, amikor...

Mi az oka annak, amikor elhaladunk egy utcai lámpa mellett éjjel, és pont akkor leoltódik / felgyullad a lámpa?

Figyelt kérdés
Vajon lehet a véletlen műve? Olyan sűrűn kapcsolódnak le/fel, hogy ilyen sok eset jut pont arra az időpontra, mikor arra jár az ember?
2011. máj. 24. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
lehet, hogy ahol ritka a gyalogosforgalom, ott takarékosságból mozgásérzékelő van- felgyullad és beállított ideig ég. Ha pont elalszik..hmm. lehet, hogy az előző gyalogostól az ideje pont akkor járt le - és az új mozgást épp még nem tudta venni? így gondolom
2011. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez elég logikusan hangzik, csak nehezen hihető számomra. Persze lehet, hogy igaz.
2011. máj. 24. 16:24
 3/6 anonim válasza:
Ez komoly?Mozgásérzékelőről még nem hallottál?Amúgy hogyhogy ez foglalkoztat?
2011. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hallottam már mozgásérzékelőről, csak azt nehéz elképzelnem, hogy minden egyes utcai lámpa ilyennel lenne felszerelve. Azért szerintem ez nem evidens. :)


És csak azért tettem fel a kérdést, mert már többször felmerült bennem, és gondoltam hátha valaki tudja. :)

2011. máj. 26. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik.
2017. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a nátriumlámpa hibája.
2018. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!