Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztünk a barátnő...

Nagyon összevesztünk a barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egy egyszerű kis mondaton vesztünk össze.. Lényegtelen hogy min, de utána folyton jött a többi. Megegyeztünk levélben, hogy megbeszéljük, de ma nem jött oda, de eddig meg mindig én kezdeményeztem hogy kibéküljünk. Ma írt egy levelet hogy nagyon félre ismert. Elmondott pár dolgot és csak lestem. (Mások mondtak neki olyan dolgokat amik nem igazak) Mondtam neki hogy valószínűleg valaki kavarja a szart és örül annak hogy összevesztünk. És ő erre közölte hogy hát őt nem érdekli akkor örüljünk velük. Meg ő nem akarja megbeszélni, úgy tűnik. Vagy háromszor bocsánatot kértem tőle, amiért hibáztam, de nem vagyok varázsló, nem tudok változtatni a múlton, és én úgy érzem hogy neki is lenne miért bocsánatot kérnie, ő is sokat változott. Folyton azt írja hogy őt nem érdekli, részéről ennyi volt és hogy lépjek túl. Nagyon rosszul esik hogy neki ennyit ér a barátságunk. Én meg szeretném beszélni vele, de ő nem hagyja, minden levelemre lekezelő választ ír. Másfél órája csak itt sírok, ő meg addig nevet.


Annyira rosszul esik az egész, nagyon ki vagyok most emiatt hogy így összevesztünk, nem tudom mit tehetnék még. :'(((


2011. máj. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

www.lili-blogja.eoldal.hu


Felül a Barátság 2.-be keresd!!!

2011. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. máj. 30. 18:56
 3/4 Edward Cullen ® ***** válasza:
ne foglalkozz vele. A fiatalok olyan lényegtelen dolgokon össze tudnak veszni. Ne szólj hozzá, ne tarts vele kapcsolatot, ha egy idő múlva keresni fogja a társaságodat akkor fontos vagy neki, ha nem jobban jársz ha megszabadulsz tőle. A nők nagyon kegyetlenek tudnak lenni egymás közt. Ne hagyd ,h érzelmileg zsaroljanak. Keress új barátokat, esetleg valami közösséget ahol beszélhetsz a problémáidról, ott lehet ,h megértő társakra találhatsz és érzelmileg is megnyugvást nyújt. Ennyit tudtam segíteni :)
2011. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segített a lili-blogja.eoldal.hu
2011. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!