Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg egy elcseszett tini...

Tényleg egy elcseszett tini lettem?

Figyelt kérdés
Tegnap hívtak cigizni 1 slukkot szívtam csak. Ma is hívtak ma meg csak 2 slukkot szívtam, de nem tüdőztem le. De nem tervezem és nem akarok tovább szívni. Tényleg egy elcseszett tini lettem? 12/L
2011. jún. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem. Ne cigizz! Később nagyon megbánnád.
2011. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mark86


nem! ez csak próbálkozás,de egy slukkot se!!!!

1.nem fogsz tudni leszokni

2.rohadt égő!!!

2011. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem, de a peremén táncolsz. A barátaid már mind cigiznek, és te is kiprbáltad, lehet, hogy már csak idő kérdése, hogy te is cigizz. Te tudod csak eldönteni, hogy nem cigizel többet.
2011. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi miatt nem. Viszont általában egy függőség is úgy alakul ki, hogy előbb csak egy slukk cigi vagy füves cigi, egy korty alkohol, utána kettő, három, majd a végén olyan megszokottá válik hogy nincs is kedved abbahagyni, vagy nem tudod.

12 évesen még nem annyira, de később úgyis az lesz, hogy kívülállónak fognak tartani vagy magadat érezni ha nem vagy benne minden hülyeségben.


Pont néhány napja néztem a profilképeken, hogy a 12 évesek nagy része még olyan, mint amilyennek gondolnád, gyerekek. De néhány 12 éves, és a 13 évesek többsége már pózol, mutogatja magát alig takaró ruhákban, erősen sminkeli magát, feltűnnek buliképek. Nem általánosítani akarok, de sokan szokták követni a többséget, mert ebben (abban) a korban trendinek kell lenni, meg kitűnni a többiek közül, amikre ezek az eszközök rendelkezésre állnak.


Viszont ismerek több olyan embert, aki cigizett amikor 13-14 évesek voltunk, mert akkor az volt a menő. De miután gimibe mentek, sem akkor, sem utána már egyáltalán nem gyújtottak rá.

2011. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem is akarok már nagyon meghbántam
2011. jún. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!