Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki harmas allampolgar?

Lehet valaki harmas allampolgar?

Figyelt kérdés
Meg nem hallottam rola, de a lanyom eseteben nagyon jo lenne ha megoldhato lenne. Mar probaltam keresgelni rola neten, de semmi konkretat nem talaltam. Ha esetleg valaki tud rola barmi infot, annak nagyon orulnek!
2011. jún. 6. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy harmas?

Ha a személyi számra gondolsz: a külföldi férfiaknak kezdődik 3-mal.

2011. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...ha arra gondolsz, hogy 3 állam polgára egyszerre... elvileg lehet, csak elég spec. feltételek kellenek hozzá.
2011. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Te jo eg.... nyilvan nem a szemelyi szamra gondolok, annak semmi ertelme nem lenne.....

Mi kulfoldon elunk, a lanyom itt szuletett. Az apukaja allampolgarsagat kapta itt mikor megszuletett, most fogja megkapni az ittenit is(az apukaja nem itt szuletett es nem is magyar). De sok szempontbol jo lenne ha megkaphatna idovel a magyar allampolgarsagot is. Ezert kerdezem.

2011. jún. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!