Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok letölteni numerik...

Hogyan tudok letölteni numerikus és verbális teszteket? állásinterjúra kéne de nem találom sehol.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyenen, nem egy nagy dolog. Előtte ismerőseim, akik már voltak ilyenen, azt mondták, hogy nagyon lefárasztotta őket az a pár óra, amíg kitöltötték. Ezért én fel voltam készülve. Viszont egyáltalán nem volt vészes ebből a szempontból szerintem.


Az ilyen teszteknek pont az a lényege, hogy azt tükrözzék amilyen vagy és amilyen képességeid vannak. Ne pedig azt, hogy mennyire tudtad begyakorolni a kérdéseket.

Ezzel csak magadat csapnád be. És időlegesen a munkáltatódat. De az időközben úgyis kiderül, ha nem felesz meg és akkor pár hónap után úgyis kitesznek.


A kiértékelésnél egyébként van egy -tól -ig normaátlag. Nálam pl megállapították, hogy teljesen normális, átlagos ember vagyok.

Nagyon el kell valamit rontani, hogy az alsó határon kívülre essél.

2011. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!