Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerika! Mit is kaptunk...

Amerika! Mit is kaptunk (Európa, Afrika, Ázsia) a nagy Amerikától? Én csak negatívumokat tudok! -háború, adósság, IMF hitelbe kényszerítés, atombomba, éhezés, olajmánia-!

Figyelt kérdés
Ha lehet mellőzzük az ételeket,elektronikai cikkeket!Csak arra lennék kíváncsi,amiben segítettek vagy rosszat adtak!
2011. jún. 8. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önzetlenül? Semmit.

Saját érdekből? Pl. kihúzta a szarból Európát az első világháború után

2011. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.Hogyan vagy mivel húzta ki Európát a szarból az 1 vh után?
2011. jún. 9. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom azzal, a republikánusok bele kényszerítették a németeket a második világ háborúba.

Nagy ~liberalizmust~ adtak. Persze nem. A szabadságról fogalmuk sincs, csak a szabadosságról.

2011. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Jó filmet. Ritka az olyan európai film, amire azt tudom mondani, hogy jó.
2011. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a filmek :) ! De visszatérve a valósághoz,a háborúkon és gyalázásokon kivül semmit nem kaptunk!
2011. jún. 20. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szórakozási cikkeket.. kaját.... vágyat hogy kimenjünk oda.. ennél többet / jobbat én sem tudok :)
2014. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Milliók megmentését Amerikában és Japánban, világbékét, európai, japán, dél-koreai liberális demokráciát (meg maga az amerika is az). Terrorizmus elleni harcot, Oszama bin láden halálát, jó filmeket interstellar, meg egyebek, ahol a lányokat lefogják
2021. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!