Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik még olyan 16-éves aki...

Létezik még olyan 16-éves aki nem fogyaszt se alkoholt se nem cigizik és szereti a természetet járni?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és olyan szívesen elmennék ide oda de sajnos nincsen kivel, mert minden ismerősömnek más a fontos az életben mint nekem. Nekik a bulik meg a pia, nekem meg a sok mozgás, kirándulás. Ha valakinek kedve támadna velem kirándulgatni akkor szóljon. Én 16 éves lány vagyok.
2011. jún. 13. 09:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

igen én is ilyen vagyok csak már elmúltam 16 :D


ha gondolod megbeszélhetjük, nagyon szeretem a természetet, különösen a hegyvidéki tájakat, de nekem is olyan a baráti, haveri köröm, akinek más az érdeklődési köre


21F

2011. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hol laksz :)


17/F

2011. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, 15L
2011. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces, hogy eddig csak fiúk írtak. :D

Én lány vagyok.

Szeretem a természetet, imádok kirándulni, de kb. 1 évbe egyszer mozdulok ki a városi környezetből.

Amúgy nagyon egyszerű, csinálj facebookon eseményt, keress olcsó szállást hirdesd meg, csinálj kiránduló tervet. Írj létszámot stb. Az országban rengeteg, remélem nem tévedek ha azt mondom, hogy több ezer fiatal szeret kirándulni. Csak senki sem adja meg nekik a kellő löketet. A lényeg olcsó legyen és jó. :D

Még itt Gyakorikérdéseken is tudnál toborozni.

annyit tudok ajánlani (és fiúk nem bántásból), hogy fiúkkal ne menj sehova ismeretlenül. Rengeteg pedofil, agybeteg ember van a hálón és csak az ilyenre vár. Nem csak Amerikában tudják megerőszakolni, ölni az ember lányát.

Tehát a lényeg ismeretlen fiúkkal te csak ne menjél sehova. A lányok sem biztonságosabbak ki tudja mit akarnak rád sózni amibe te nem lennél benne. Mert kirándulás közbe is lehet piálni, drogozni, cigizni.

Szóval Ja.


17/L

2011. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. Aki gondolja írjon privátban és egy kép sem ártana rólatok mert tényleg nem szeretnék valami elmebeteg állattal elmenni.
2011. jún. 13. 10:48
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj priviben, szívesen mennék valamerre kirándulgatni. A kedvedért aznap még a cigit is otthon hagynám. :)

16/l

2011. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy az összes pedofil és egyéb agybeteg ember teljesen hétköznapi külsővel rendelkezik, sőt extra kedves, ápolt. Nem véletlenül csak akkor tűnik fel a rendőrségnek is amikor már baj van. Mert teljesen hétköznapiak. :D Csak így biztatásképp.
2011. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15l.. már írtam.. privit is, de tényleg érdekelne. : )
2011. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
de lehet, hogy épp a kérdező egy pedofil állat:D
2011. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ÉS tényleg. Ez azért rémisztő. :D
2011. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!