Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes 16 évesen...

Szerintetek érdemes 16 évesen tetováltatni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szeretnék egy tetoválást az alkaromra, kínai szöveget... Szóval az érdekelne, hogy szerintetek érdemes ennyi évesen tetováltatni, mivel még fog vastagadni az alkarom... és mennyire változna majd meg/megcsunyulna...
2011. jún. 16. 23:01
 1/5 JLlompi ***** válasza:
és ha az a gondolatod támadna 2 évvel később hogy body buildingezni akarsz na akkor úgy fogsz kinézni mint egy bőrrákos aludj rá még kettőt
2011. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Edzeni edzek most is rendesen...konditerem stb. mar 1 éve kb...
2011. jún. 16. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg edzel és nősz, fölösleges, mert ha a bőröd nyúlik, a tetoválás elveszti a formáját.
2011. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmiképp ne csináltass, mert az egyik az,h még fejlődésben vagy és alapból változik a tested, másik dolog,h még rá is gyúrsz, szóval ha most megcsináltatod a tetkót, biztos,h 2 év múlva olyan torz lesz,h azt sem tudod,h mit csináltass belőle,h viszonylag normális alakja legyen! Várj vele még egy kicsit!
2011. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ostobák......

A bőr ha nyúlik,akkor azt mindenhol egyenletesen teszi...nem tudom ugyan,hogy a srác most hogy néz ki,de szerintem sosem lesz egy Wheeler....

Nyugodtan csináltass,én 19 évesen amit csináltattam,pontosan úgy néz ki most is a karomon,mint anno..

Ennek 25 éve és azóta 55 kilóval nehezebb vagyok...

2011. jún. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!