Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz a tanároknak?

Tényleg olyan rossz a tanároknak?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz a közvélemény, hogy a tanároknak milyen rosszak a körülményeik (fizetés, elviselhetetlen diákok)?
2011. jún. 24. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A tanári fizetés tényleg elég alacsony, de az hogy elviselhetetlenek-e a diákok az attól függ hogy hol tanít és hogy szerencséje van vagy rossz osztályt fog ki. Ha általánosban tanít akkor ez változó mert nincs felvételi, de egy erős gimnáziumban biztos jobb a helyzet mint egy gyengébben.
2011. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg munka, alacsony fizetés. Anyukám tanár, és látom, hogy nem abból áll a mnunkája, hogy bemegy a suliba aztán hazajön és pihen, hanem esti dolgozatok javít és készít és felkészül az óráira. Nyelvvizsgáztat és érettségiztet és ha pl. táborba viszi az osztályát (kötelező) akkor se kap több pénzt mintha csak délelőtt lenne bent a suliban. De a nyáriszünet jó :)
2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

*estig

és egy nyolcosztályos gimnáziumról van szó

2011. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Nevetnem kell.Masok dolgoznak mig ok egesz nyaron kapjak a fizetesukert ugy hogy semmit sem csinalnak.Naplopok!
2011. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is tanári végzettségem van, de mindenki arról akar meggyőzni, hogy mennyire sz.r a tanároknak, mert a diákok szemtelenek és nem akarnak tanulni, a fizetés kevés, stb. Le akarnak beszélni, pedig mindig erre a pályára készültem, de már kezdek elbizonytalanodni én is. Ahhoz nincs kedvem, hogy fél 8-tól négyig egy irodában paszarodjak, valami izgalom kell, különben megsavanyodok. Szeretek fiatalok közt lenni, magam is az vagyok, de egyszerűen esélyt sem kapok, hogy a szakmámat gyakoroljam.
2011. jún. 24. 20:23
 6/17 anonim ***** válasza:

tanárok gyerekeinek meg mégrosszabb.

-Rajtam vezetik le a feszültséget a hülyegyerek miatt

-Veszekednek ha 1 percnél tovább zuhanyzok például, mert hogy nekik kevés a fizetésük, meg egész nap problémáznak ezen

-Rohadt nagyok az elvárásaik tanulás szempontjából pl, hogy őket ne szólják me gha én rosszul tanulok

2011. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csinalj meg egy tanfolyamot mint "barman" es ejszakai szorakozohelyeken tudsz majd dolgozni.Erdekesebb mint tanarnak lenni.
2011. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*hülyegyerekek miatt
2011. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nálunk egy óraadó tanár keres 120-at lefelé kerekítve!Ezt ő mondta!

Tanárom férje pedig belátta hogy ő 150-es keres és a neje is annyit...Szóval...szerintem a 150-ezres fizetés az nem rossz...

És nem elviselhetetlen egy diák sem,csak ne legyen idegbeteg a tanár...

Érdekes hogy van olyan tanár (pl én) akinek a diákok nem rosszak,de az aki ordibál belük,és szidja az apját meg anyját,annak én is rossz lenék,még így felnőtt fejjel is!!

2011. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
20.15-nek: Lehet, hogy ők nyáron nem dolgoznak, de tanév közben nem vehetnek ki szabadságot, és valamikor nekik is ki kell pihenniük magukat. Ha néznéd a híradót éppen arról van szó, hogy sokan nem kapnak közülök nyáron fizetést, pedig nekik is vannak családjaik, fizetniük kell a számlákat, stb. És sok tanár nyáron néz egyéb kiegészítő jövedelem után. Az agyam áll meg az ilyen kommentektől!
2011. jún. 24. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!