Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Mit tegyek, ha egyszerűen nem bírom a jelenlétét?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel Szegedre készülünk, csak úgy vonattal mi ketten, 16 évesek vagyunk. De viszont a barátnőm jóba van egy olyan lánnyal akit én utálok.

Azért utálom mert egészen máig csesztetett, csúfolt, és mindenben utált engem, de én is utáltam őt.

Szerintetek ott ne szólják hozzá?

Továbbra csesztessem, vagy közösítsem ki, vagy egyszerűen folytsam magamba a dűht?


2011. jún. 25. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:

FONTOS!

CSAK LÉCII NORMÁLIS VÁLASZOKAT ÍRJATOK!

2011. jún. 25. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad rá.Ha nem foglalkozol vele akkor abba hagyja.Felesleges energia pocsékolás a veszekedés.Ha valamiért megszól akkor vagy ne szólalj meg vagy pedig kulturáltan hárítsd el.Mert ha bunkó vagy vele akkor te sem leszel annál különb amit ő csinált/csinál.
2011. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lökd ki a vonat ablakon, vagy szólj a barátnődnek hogy mivan aztán vagy téged dob, vagy azt a csajt hajtja el inkább. attól függ menyire szeret
2011. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!