Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcán hogyan lehet csajozni?

Utcán hogyan lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Az utcán hogy kell megszólítani egy lányt? Mert elkéne egy barátnő.
2011. júl. 5. 19:56
1 2
 1/16 anonim válasza:

Kezdd egy sziával. ;)

Mellesleg akit így az utcán csak úgy leszólítasz, gyakran olyan is. Inkább ismerd meg előbb, barátkozz vele kicsit, mielőtt nyomulnál.

Hidd el, azt mi lányok jobban szeretjük.

2011. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudod véletlenül, hol van itt egy éjjelnappali?

Bocs, adsz 1 szál cigit?

Bocs, kisegítenél egy százassal? Kifogyott a benzin.

2011. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

És hogy barátkozzak vele az utcán hogy ismerjem meg ?

2011. júl. 5. 20:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit ne csinálj: semmiképpen NE menj oda hozzájuk és közöld, hogy szerelmes vagy beléjük. Hidd el, az az egyik legnagyobb hiba, amit elkövethetsz.

Amúgy utcán tényleg csak köszönj rá és kérdezd meg, mennyi az idő, hol vette azt a ruháját, mert a húgod/nővéred/ikertesód is ilyet keres, és már unod a hisztijét. Esetleg kérd kölcsön a telefonját, hívj fel valakit, és mondd, hogy ezzel sokat segített, viszonzásul meghívod egy kávéra/fagyira.

Bár ezt konkrétan nem tartom jó ötletnek, nem állnék le veled csevegni, mert ilyenkor mindenki siet valahová... Max. nagyobb társasággal próbálkozhatsz, hogy lógjatok együtt, és utólag, aki tetszik. Amit kerülj: semmiképpen ne szólj be neki, hogy jó a s*gge, b*sznád, jön-e veled egy körre, kerüld az obszcén megnyilvánulásokat.

2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,

De még azért várok válaszokat

2011. júl. 5. 20:29
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Vagy ráköszönsz, aztán elnézuést kérsz, hogy összetévesztetted egy másik illetővel..kárpótlásul elhivod vhova, hátha..

De ien csak a mesékbe van..a valóságba kétféle pasi van sajnos:(

Nyusziféle, aki nem mer kezdeményezni, a másik akik meg állandóan beszológatnak, meg bámulnak.

Bocsánat a sok fölös szövegért, de ki vagyok a férfitársadalomra...

20/L

2011. júl. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem szólogatok be hogy gyere b..ni meg ilyenek.Meg félénk sem vagyok.Azért kérek tanácsokat hogy szólítsak meg egy lányt az utcán
2011. júl. 6. 08:22
 8/16 anonim ***** válasza:
bocsesz:)azt én írtam:)
2011. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
semmi gond
2011. júl. 6. 10:10
 10/16 anonim ***** válasza:
és melyik városban van az az utca?:)
2011. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!