Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig marad a szervezetben...

Meddig marad a szervezetben benne a fű (drog)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy aki elszív 1szál füves cigit (kb 0.25g)-ot az meddig mutatható ki a szervezetben akár vérvétellel akár vizeletteszt stb amivel még kimutatható???
2009. ápr. 2. 12:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
53%

Mindenféle drog, legyen az fű, speed herka vagy bármi, 3 hónapig kimutatható.

De nem ajánlom a fű kipróbálgatását sem, nem hiszem hogy arra lenne szükséged

2009. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ régebben sűrűn csináltam de abba hagytam (nem voltam soha rászokva csak bulikon) kb. 2hete szívtam el egy cigit és jövőhónapban akarok menni katonának és az orvosin ha kimutatják akkor fel is jelentenek ezért kérdeztem! Na most mit csináljak?
2009. ápr. 2. 13:29
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Tegyél fel még egy kérdést: A honvédségi felvételin csinálnak-e drogtesztet? Biztos kapsz hozzáértő válaszokat!:)

Szerintem nem csinálnak, de fejezd be a füvezést!

2009. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért ezt így nem lehet kategorikusan kijelenteni,hogy "minden drog 3 hónapig kimutatható".És mitörténik a 91.napon?Reggel arra ébredsz,hogy hopp eltűnt,vagy mi?A vizeletből rövidebb ideig mutatható ki,de ez függ attól is,hogy mennyit eszel,iszol.Vérvétellel nagyon nagyon ritkán szaroznak,mert baromi drága mulatság a thc-t kimutatni a vérből,tehát ha a szüleid,netalántán a hatóságok tesztelnek,akkor biztosan vizeletmintát vesznek.Igyál nagyon nagyon sok folyadékot,így pár nap alatt már nem lesz kimutatható.
2009. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

1. Ne aggódj, a katonaságnál nem csinálnak drog tesztet. Akkor se, ha ezzel ijesztgetnek a szadista orvosok.


2. Pár hétig mutatható ki a fű. Alapból. Viszont ha sokat tolod, előfordulhat, hogy lerakódik egy része a zsír szöveteidben. (Nem érdekel, h vékony vagy, akkor is van zsírod :)) Az egészen addig ott marad, amíg el nem kezdesz fogyni.. Akkor ugyanis elég a zsír, és újra a véráramba kerül. Ha pl. dagadt korszakodban füvezel, és 10 évre rá intenzív fogyókúrába kezdesz, akkor sem ajánlok egy drog tesztet, mert simán kimutathatja.


No para, love, peace, rock n roll.

2009. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg a gerincvelőből vagy honnan még nagyon sok ideig kimutatható.De azt úgysem nézik.Az a helyzet hogy késő bánat.Át kellett volna gondolnod.Nem tudom hogy csinálnak-e drogtesztet, valószínű igen.
2009. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

mármint ezt a fűre értettem,a többiről nem tudom pontosan,de pl.az lsd örökre elraktározódik a gerincvelőben,ezért bármikor lehetnek flashbackjeid,ami mondjuk para pl.vezetés közben...

két hét alatt simán eltüntetheted,csak igyál sok folyadékot.(előző)

2009. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

14 :59=14 :52

sorry

2009. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
A fű nem 3 hónapig hanem akár 1 évig is kimutatható, ugyanis megkötődik a testzsírban, és onnantól csigalassan oszlik el a szervezetből!
2009. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

1: "vizeletvizsgálattal könnyűszerrel kimutatható, ugyanis a vizeletben lévő karboxilsav-metabolitok hetekig, sőt, egyes esetekben hónapokig megtalálhatók. A tesztek azonban csak kvalitatív jellegűek, a vizelettesztek mennyiségi kimutatásra alkalmatlanok."

Amúgy lehet hogy rosszul tudom és más droggal van így, de én a fűre emlékszem: az idegsejtekben marad valami bomlásterméke, ami nem bomlik tovább és nem kerül ki a vérbe, szal nem nagyon tűnik el a szervezetből...

2009. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!