Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak mostanában...

Miért vannak mostanában hatalmas villámlások szinte minden nap? Világvége?

Figyelt kérdés
Már tényleg hiszek a világvégében. Este annyira villámlik, hogy azt gondolom meghalunk. És a pulzus felmegy 200-ra.
2011. júl. 19. 11:04
1 2
 1/15 Five Star válasza:
100%

A június-július az egyik legcsapadékosabb szaka az évnek.

Talán ezért. Bár igaz, lehet jön az apokalipszis.

2011. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Világ vége 2000-ben volt , nem?!

Egyébként tényleg félelmetes, de a világban jó hely ez a Kárpát medence. Nincs hurrikán, cunami, vulkán ...! Csak nehogy ide csapódjon be egy üstökös!

2011. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ááááááá én este tökre bírtam a villámokat, de leginkább a dörgéseket

ez a világvége dolog bennem is megfordult, bár azt hiszem más természeti jelenségek miatt

2011. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a világvége. Akkorák a villámlások, hogy széttörik a föld kérgét (SŐT! még a magját is), és így kibillen a bolygó az egyensúlyából, és valszeg a napba csapódik pár hét múlva.
2011. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
talán csak én vagyok az egyetlen, de IMÁDOM a villámokat meg a dörgéseket. :D a világvége már bennem is felmerült, de még mindig úgy vagyok vele, h h.ülyeség. max meghalok. ha meg nem, örülök a fejemnek. :)
2011. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem talán, hanem biztos, ha szereted a villámot, az azt jelenti meg akarsz halni/sülni? :D
2011. júl. 19. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj be egy földrajz órára az iskolába...-.-
2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
miért akarnék megsülni? :D biztos nem ide fog belecsapni. amúgy fotózni imádom őket, mivel tetőtérben vagyok nagyon szépen látni mindent. :P
2011. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:O :O

Te aztán veszélyes életet élsz.

2011. júl. 19. 21:57
 10/15 anonim ***** válasza:
miért? :| nem értelek. most mennyi esélye van h ide csap? lakótelepen lakok, sorba vannak a házak, és mind emeletes, tetőteres. meg a villámok nyilván távolabb vannak. :D
2011. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!