Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párkapcsolat vagy barátság?

Párkapcsolat vagy barátság?

Figyelt kérdés
Kinek a társaságában érzitek magatokat jobban? Legjobb barát/barátnő vagy a párotokkal?
2011. júl. 20. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Párommal!
2011. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz kérdés, mivel barátokkal, barátnőkkel baráti viszonyban vagyok, párommal meg párkapcsolati, tehát nem is lehet ugyanugy érezni magadat :D
2011. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Melyik a kellemesebb, ha az érzed a párod szerelmes beléd, vagy ha azt, hogy a barátnőd/haverod barátilag szeret?

Már bocsi, de ez kb. ugyan olyan buta kérdés, mint a tiéd.

Én válaszolok neked: a férjem társaságában.

A te válaszod mi?

2011. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzem magam a legjobb barátnőmmel is, de a legjobban mégis a férjemmel, mivel amellett, hogy ő a szerelmem, egyben ő a másik legjobb barátom is.
2011. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem butaság. A páromat szeretem szerelemmel, vele randizok, eljárok mindenhova, a barátokkal meg csak kikapcsolódik, elmegyünk például egy koncertre és jól szórakozunk. Nem értem hogy lehet ezt összehasonlítani.
2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom egyben a legjobb barátom is. Rajta kívül más úgymond barátom nincs, csak ismerősöknek mondanám inkább. A hosszú éveken át tartó kapcsolatok alatt jön rá az ember, hogy egy szerető, hűséges társ sokkal többet ér bármilyen barátságnál.
2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:32 vagyok. Mi például nem járunk külön a barátainkkal szórakozni, hanem maximum együtt, közös baráti körrel. Vagy ha ketten megyünk valahova, esetleg elhívjuk a többi barátunkat is. Ritkán töltünk külön csak a barátokkal időt. Esetleg beugrik hozzám a barátnőm és beszélgetünk egy csajosat, sütünk valamit, vagy a párom szalad el a haverjához valamit segíteni neki és akkor ők is kibeszélik magukat. De szórakozni mindenképpen együtt szeretünk menni.
2011. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettö más. Ugyanakkor mindkettö egyformán fontos nekem. Talán ezért is maradtak meg a barátaim, barátnöim a férjem és gyermekem mellett. Hüséges barát és hüséges feleség is vagyok egyben. Nem könnyü úgy alakítani a dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen, de nem lehetetlen:)
2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, kissé butábbra sikeredett a kérdésem, mint ahogy szerettem volna. :) Az én válaszom perpillanat az lenne, hogy a legjobban a párkapcsolatomban érzem jól magam. Ugyanis nekünk egy hosszú barátságból alakult szerelemmé, így joggal mondhatom, hogy egyben a legjobb barátom is.

Igazából a kérdésem arra irányult volna, hogy melyik kapcsolatban tudsz többet nevetni, hülyéskedni, tehát jól érezni magad.

Igazából a kérdésemet egy valós szituáció ihlette. Mégpedig én a párommal több éve együtt is élek, igazából ugyanaz a foglalkozásunk, szóval mondhatom, hogy a nap 24 órájában együtt vagyunk. Nagyon élvezzük is a helyzetet, kifejezetten nagyokat néznek ránk, hogy mennyire bírjuk egymás társaságát. Mindketten bőven 20 felett vagyunk. Mivel említettem, hogy barátokból lettünk szerelmesek, így van pár közös barátunk is, abból a társaságból. És van egy fiú, akivel kifejezetten mindketten szeretünk lenni, és néha úgy érzem, hogy a párom jobban el tud vele hülyéskedni, viccelődni, mint velem.

Ami persze tűnhet kicsinyesnek, de valahol zavar, hogy ezek szerint én nem tudom nyújtani neki azt a fajta "szórakozást", amit a legjobb barátjától megkap. Néha olyan érzésem van, hogy vele jobban érzi magát, mint velem. Persze érzem én magam is ebben az iróniát, hogy velem él több éve, és imád velem lenni, és tudom, hogy mindennél jobban szeret. De mégis néha azt látom, hogy ha mondjuk áthívja hozzánk azt a barátunkat, hogy szinte jobb lenne ha ott se lennék, mert valahogy ők ketten jókat nevetnek, jókat hülyülnek, én meg valahogy kihagyva érzem magam.

2011. júl. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!