Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a csaj tényleg olyan...

Ez a csaj tényleg olyan rosszul énekelt?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=BpyuxSthjHw&feature=related

Szerintem annyira nem rossz, ahogy (szinte) mindenki irta.


2011. júl. 25. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul énekel..én nem érzem azt hogy jó hangja lenne..de ez is csak egy vélemény.
2011. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű kihallani, hogy mennyire hamis, de akinek van - zenei - hallása, hallja. Ráadásul orrhangja van, és nagyon erőltetett a stílusa is.
2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg erőltetetten, meg mikor magasra vitte, akkor hallatszik főleg, hogy hamis.. meg az orrhang.. De sztem lehetne vele valamit kezdeni. Igaz ez már nem az én dolgom, csak érdekelt, hogy más milyen hibákat hall benne.
2011. júl. 25. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, aki ért hozzá, az elég hamar észreveszi, hogy itt-ott nem stimmel. Nincs ezzel semmi baj, karaokezni, meg baráti társaságban eldalolgatni tökéletes.
2011. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!