Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire szar lenne az, amit...

Ennyire szar lenne az, amit csinálok?

Figyelt kérdés
Tudom.tudom már a ***** kivan velem meg a blogommal,és igen már tettem fel 1(!!) kérdést vele kapcsolatban, akkor sem kaptam túl pozitív véleményeket, ami ugyan nem baj, de legalább megindokolták volna, hogy tudjak min változtatni. Most az egészet, átdolgoztam, írtam bejegyzéseket, stb... Ez alatt a 3 nap alatt több, mint százan nézték meg az oldalt, még sincs egy követőm sem, arról meg hogy egy kommentet, vagy chatfal üzenetet hagytak volna sincs szó... Nem értem.. ennyire szar az amit csinálok, de akkor miért nem mondják meg?
2011. aug. 4. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah, a blogcím(amit sztem már jó sokan tudtok, és most agyvérzést kaptok, hogy megint itt vagyok)

www.almakukac.blogspot.com

2011. aug. 4. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó amit csinálsz...most néztem meg.! hajrá!
2011. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen Formulás oldal van, amik jóval igényesebbek, jóval áttekinthetőbbek a tiédnél. Szerintem hagyd abba.. :/
2011. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a blogod :)
2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!