Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszat tettem ezzel? Nektek...

Rosszat tettem ezzel? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyik barátunk hivott ma segiteni úgyvolt hogy megyek és szivesen segitek neki de késöbb beszéltem a baratommal aki azt mondta hogy ne menjek mivel az illető az összes barátját meghivta a szülinapjára kivéve minket. Ő nem haragudott ránk viszont egyik személy kérte rá hogy minket ne hivjon rá pár napra bocsánatot kért de ez megismétlődött, ugyanakkor hazudott is nekünk, ezért a barátom szerint ha akkor nem voltunk jók és nem hivott bulizni, most mikor dolgozni kéne se legyünk és kicsit rosszul esett akkor mindkét eset. Végül nem mentem segiteni de nem csak én nem, hanem azok sem akiket bulizni is hivott. Erre ezt kaptam egyik csajtól.. jó hogy bulizni nem hivott meg de azért mehettem volna segiteni stb mert nem csak buliból áll az élet és kissé megalázón jött le az egész.Ugyanakkor neki is igaza van meg szerintem a barátomnak is:D Estére meg hivtak ki de én szégyenlem magam emiatt. Ki menjek vagy inkább ne?:D
2011. aug. 4. 17:13
 1/1 anonim válasza:
hát ez elég érdekes helyzet. Szerintem mostantól elhív segíteni, akkor menjél el, segítsél neki, és ha még egy buliból utána kihagy akkor mondd meg a szemébe, hogy ez bunkóság tőle. =)
2011. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!