Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek a...

Hány éves kortól engednétek a hajfestést?

Figyelt kérdés
világosbarna hajam van , és élénkvöröset szeretnék !
2011. aug. 8. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már 15 éves kortól lehet festetni. Vagyis akkortól engedném. De előtte beszélnék a lányommal (remélem lány akarja festetni :D), hogy biztos ezt akarja e, mert nagyon nehéz a vöröst átfestetni más színre. Jó, annyira nem nehéz, de... na. A lényeg, hogyha a lány nagyon akarja, akkor úgy 14-15 éves kortól.
2011. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem anya 15 éves kortól engedi meg nekem majd a melírt, és ha megmarad az elhatározásom(nembiztos de.. na:D)akk 18 évesen olyan Avril Lavignés szőkére megengedi:DD
2011. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok, de nem akarom hamar elb*szni a hajam, így a sötétbarna hajamba csak pár világosbarna csíkot szeretnék festetni, csak hogy kicsit feldobja a hajszínem. :))
2011. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 15 vagyok, és nagyon szeretnék egy kis melírt, de anya nem engedi h "elrontsam" a hajam.. nem tudom, mikortól fogja engedni.. :S de sztem ilyenkor már lehetne.. (ha már nem bírom, akk elmegyek fodrászhoz, és majd ha hazajövök, meglepődnek.. xD csak nem borulna ki annyira.. :/ :P)
2011. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem eloszor mindenfelekeppen hajszinezot probalj ki! (ami elvileg 6-8 mosasig tart)

Egyreszt kitapasztalod, jo szinarnyalatot valasztottal-e, masreszt nem roncsolod annyira a hajad.

Nekem is vilagosbarna-sotetszoke a hajam, es en is vorossel kezdtem.

De: nekem a szinezo nem kopott ki teljes mertekben...

2011. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb 13 éves koromban volt először kékesfeketére festve a hajam. Aztán meguntam, kikopott. 16 voltam, amikor visszafestettem kékesfeketére. Kb 1 évig volt fekete. Aztán nagyon sötét barna, és már szép barna, majdnem olyan, mint az eredeti.

Szívesen kipróbálnám a szőkét is, de maradok inkább a természetes színeknél :)

17L

2011. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csillagnyíl válasza:
Én 14 éves vagyok,és nagyon nehezen de valószínű nekem is megfogják engedni, hogy úgy szintén vörösre festessem a hajamat. Attól függ, hogy mennyire sötét a hajad, mert ha nem annyira akkor nem kell leszívni.Nagy részt ez károsítja a hajat és ha ezt eltudod kerülni akkor nincs para. De mindenképpen azt mondom HAJRÁ !!
2013. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!