Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek magamról jó...

Hogyan készítsek magamról jó képet?

Figyelt kérdés
Azt mondják helyes vagyok, de mégsem tudok olyan képet csinálni magamról (meg más sem tud rólam), ami jó lenne.
2011. aug. 11. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele kb :D
2011. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem se sikerült még
2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért,mert a valóságban 1000 féle pofát vágunk forgulódunk mozgunk és ezt egyetlen képen ugye nem lehet megörökíteni. De ha egy olyan szögbe állsz hogy nem látszik hogy nem szimetrikus a fejed (ami egyépként a valoságban nem látszik) akkor simán tudsz egy olyan képet csinálni amin normálisan nézel ki a te véleményet szerint is. De másoknak akik nem te vagy XD azok látják képen hogy most épp en nem szimetrikus a fejed :) de ha mindenképp neked is tetszeni kell állj be olyan szögbe és mindenkinek jo lesz:)
2013. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!