Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Google+ vélemények? (blaa....

Hümi kérdése:

Google+ vélemények? (blaa. Blabla. )

Figyelt kérdés
nekem nem nagyon jön be, azt mondták lefogja verni a facebookot.. jó, oké egy-két dolog télleg jó benne, de nem vagyok elájulva tőle :D Nektek is van már? :D
2011. aug. 11. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

nekem mondták, hogy küldenek szívesen meghívót.. de mondom.. TAKARODJ


i ♥ facebook

2011. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a facebooknál minden jobb

gyászkatasztrófa az a program

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi érdekel... ha a szenny, akkor egyenlőre maradj Facebook-on, aztán ha minden hülye átköltözik, akkor majd te is. A Google+-ban egyenlőre az a legjobb, hogy még nincsenek fent hülyék. A G+ egyébként tervezésben, design-ban, használhatóságban is jobb, mint a Facebook.
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy FB függő, ezért már kezdem használni a G+ot is.. privátabb oldal, lehet az ismerösőket különböző körökbe rakni, és még nincsenek annyian fent:D , csak nehogy az történjen ezzel is mint a f@szbukkal...
2011. aug. 16. 10:48
 5/6 anonim válasza:

A gond a G+al hogy ugyanaz mint a facebook. ÉS az egészet, úgy is az fogja meghatározni kiket veszel fel ismerősnek és milyen alkalmazásokkal pakolod tele.


Egyébként, egy az egyben ugyan az. Ugyanazokkal a cuccokakal fog "kedveskedni" neked, ugyanazok a gyökér stúdiók fejlesztik rá a gyökér "játékaikat" (játék a kapcsolati hálód tűrőképességével) semmivel nem tudsz többet rajta elérni mint a facen (egyenlőre csak kevesebbet).

A google többi terméke nincs beleépítve (bár könnyen elérheted ez tény így a felső sávról). De ugyanúgy fogod őket beilleszteni tudni mint a face esetén.

A körök jópofák de ha több ismerősöd van mint amennyi elfér egy oldalon akkor ugyanaz lesz velük a gond mint a facel. Nem lesz türelmed hozzá, hogy molyolgass a körökkel :D ahogy a facen se volt, hogy beállíts mindenkit.

A külömbség a megközelítés. A facen ha felvettek minden voltál addig amíg le nem tiltottak, a G+on senki vagy amíg nem vagy engedélyezve. A probléma ezzel: Az emberek 20%a túl hülye lesz hozzá hogy beállítsa, 70%-a szarik rá, 10%ra meg te szarsz :D


A G+ jó lett volna ha összefogja inkább az összes internetes regedet, és egy felületen belül böngészheted küldheted az infókat, módosíthatod az adataidat illetve ezekkel az adatokkal csinálhatsz gyorsregeket más oldalakra (egyfajta szuper ID amivel bejelentkezhetsz bárhová, idegesítő autentikáció, spam meg minden nélkül. Igazolja ki vagy, profilképpel, kitöltött adatokkal stb). Ennek lett volna haszna és értelme. A G+nak egyenlőre nincs. Nem rosz csak nem is tudom. Ha van egy csillagcsavarom bőven elég hozzá egy csillag fejű csavarhúzó :P nem kell kettő


A google se tud többet mint a face. Postolhatsz a falra képet, zenét, videót és erre kommentelhetnek mások. Tada!

Melyik nyomja le a másikat? Amelyik jobban integrálható lesz. A face pedig két lépéssel a google előtt jár eddig ebbe (facebook alkalmazás már lassan a mosógépre is lesz).

2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen a Facebook még egyelőre veri a G+ot.. meg ugye a FB rajta van a telókon alkalmazásként, 30-asoknak ingyenes..lehet majd egyszer jobb lesz ha még elkezdik fejlesztgetni
2011. okt. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!