Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim? 18F

Miért nincsenek barátaim? 18F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tényleg nincsen senkim (a szerettekett leszámítva) még csak MSN partner vagy Facebook ismerös sincs. XC Borzalmas érzés... Volt egyszer egy barátnőm 1 évig, de annyira nem becsült meg hogy tiszteletlen volt és trágár módon beszélt velem. Folyamatosan küld el mindenki és súlyos kritikákkal illetnek engem Nagyon rossz érzés hogy minden kapcsolattal csak megégetem magam, arról nem is beszélve hogy képtelen vagyok egy kapcsolatot fenntartani valakivel több mint 2 hónapig. Pedig alapból a suliban minden rendben velem, 4 es tanuló vagyok, egyik tanárral sincs gondom, nem vagyok egy ostoba ember. Nagyon rossz egyedül...
2011. aug. 16. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Írj privit,14/l.
2011. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tetszik a ***** válasza:

Ha nincs egyetlen barátod és nem is vagy ostoba, az két dolog eredménye lehet:


-Nem nyitod ki a szád - nincs közös téma, az egyik a másikból következik. Nem szedhető fel barát, ha nem beszélsz. Te se barátkoznál egy olyannal, aki véleményed szerint nem lenne kellemes a társasága, mert nem szólal meg. Soha. Vagy nagyon más véleménnyel vagytok a dolgokról. Sok ilyen "nincs barátom" kérdés van, a legtöbben ezzel válaszolnak: Nyisd ki a szád! Én igazolom, hasznos.


-Rossz a leosztás: Ez esetben nincs mit tenni, vársz egy újabb eseményre, új suli, új hobbi, új sport. Csomó élő ismerkedési lehetőség van (interneten ne próbáld meg!).


Velem is volt ilyen, nekem csupán egy barátnő helyrehozta az egészet <3 =))).


Sok szerencsét!

2011. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. De egy dolgot tehetsz! Positive. Thinking positive. Az segít...



...vagy nem.

2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!