Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha az igazira várok és...

Az baj ha az igazira várok és nem állok össze hómiféle részeges csajokkal? .

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 16:18
 1/4 anonim válasza:

Ha az igazira vársz az nem baj.. De ez a részeges csaj.. Szerintem azt se tudod, miért részeg a csaj, és alapból teljesen normális lányok is néha részegek a barátaikkal, nem hinném hogy alkoholisták lennének...


De ha téged zavar az alkohol-fogyasztás, akkor keress olyan társaságokat, (egyébként én már láttam református társkereső oldalakat is), ott talán megtalálhatod a hozzád illőt. Viszont most nem bántásból mondom, de teljesen úgy hangzik, mintha ezzel a részeges csak dologgal csak magadat ámítanád, mert amúgy meg félsz az egész csajozástól, esetleg nem megy/ment...

2011. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azert mondom mert álszent vagyok..:D....De 14 éves vok...és a 14 éves lányok isznak..es ez zavar .!
2011. aug. 19. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
nem baj, végülis összeállhatsz részeges fiúkkal is, ha azok jobban bejönnek neked
2011. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak 14 vagy?


akkor maradj otthon és Legozzál :D


a legtöbb csaj akikkel lehet vmit kezdeni, ilyen idősen isznak és dohányoznak, mert ettől érzik magukat idősebbnek. kérdés te mit akarsz? ketyózni, vagy egy ennél meghittebb kapcsolatot vkivel? mert ha utóbbit, akkor találhatsz magadnak bőven olyan csajt, aki nem iszik, de max beszélgetni fog veled

2011. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!