Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy elraboltak-e a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában elég rosszul alszom, és visszatérő álmom hogy egy vakító fényességben, különféle vékony kezek nyúlkálnak a fejem fölé.


Már félek elaludni. Hangokat hallok a konyhából, sokszor csak úgy magától le esik a telefonom az asztalról.


Múltkor arra ébredtem, hogy egy piros folt van a sarkamon.


Dolgokat felejtek el, és nagyon fáj mostanában a fejem.


Mit tehetek az elrablásaim ellen? Van valami védekezés? Raboltak már el titeket idegenek?


Mi van akkor ha csak nemi közösülésre kellek nekik? Hogy ha belőlem tenyésztik ki a leszármazottaikat, és később azok megtámadnak minket? Akkor én leszek a hibás?


Kérem válaszoljatok!!! Veletek is történnek furcsaságok?


2011. aug. 23. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem elraboltak, de tök jó fejek voltak. Együtt söröztünk, elszívtunk egy cigit, dumáltunk a pasikról, sőt az egyik még a lábkörmömet is kifestette.
2011. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Borsodit szeretik? Vagy valami drágább sörrel kínáljam őket ha esetleg sor kerülne rá?
2011. aug. 23. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyar sör legyen, az a lényeg. A hungarikumokat szeretik.

Egyébként szerintem neparázz. Nem lehet, hogy csak paranoiás vagy kicsit?

2011. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ÖH JA ALVA JÁRÓ VAGY ÉS NEM AZ UFÓK VISZNEK EL NYUGI.

bisztos te vered le a telefont amikor alvajársz ja ha azt akarod hogy bisztos nem ufok rabolnak el tegyél fel kamerát és ved fel miközben alszol .

2011. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ja és a haverommal már megtörtén és nyugi sokszor még mikor it alutnálunk is csak akor fel ült az ágyban és mormogot valamit és visza feküt ja alva járva azé nem ébredsz fel mer

az agyad idegi alapon mozgat a házban ezér van az hogy levered a tárgyakat mer az agyad csak az utatt tudja és a kezedet nem mozgatja

2011. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A kamerás ötlet ŐRÜLTSÉG!!!! hallottam ilyet egy barátomtól.. van egy felesége, együtt alszanak és egy időben folyamatosan felkeltek zajokra,furcsaságokra.. felrakták a kamerát és egy szellem, vagy démon (vagy egy idegen) kísértette őket. a végére a csaj öngyi lett, a srácot meg megzabálta a 'cucc'. Szóval a kamerát nem javaslom..

Személyes véleményem pedig az, hogy kövesd a példámat:

elalvás előtt állj kézen, énekeld el a süss fel napot 3x, rohanj ki a konyhába, fogj egy kést, szaladj be a szobádba, jusson eszedbe, hogy nem is kés kell, hanem alufólia, szaladj ki alufóliáért, TEDD VISSZA A KÉST A FIÓKBA, tépj le egy jó adag (fejmérettől függő) alufólia-darabot, tekerd be vele a fejedet úgy, mintha egy sapka volna, csak hagyj egy kis kilógó antenna féleséget. Ekkor már nyugodtan lefekhetsz aludni.

Ha esetleg valami nem volt érthető, nyugodtan keress fel,a telefonszámomat este majd átadják az idegenek. jó éjt, szia.

2011. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugd fel az ujjad a seggedbe.Ha nincs anális beültetés akkor UFO-szűz vagy.Ha van beültetés akkor éld az életed és gondolj bele hogy a seggeden keresztül elfoglalják a világot.
2011. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!