Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "epic" mit jelent? Szerinte...

Az "epic" mit jelent? Szerintem valami szleng lehet, mert egy csomóan írják ezt. De mikor lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feleannyi idő sem lett volna rákeresni, mint kiírni a kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=epic&sbmt=Ke..

2011. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
nem értem miért lesz minden szleng attól mert egyes emberek nem tudják a szó jelentését?
2011. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem néztem szét a kérdések között, mert igazából ez eszembe sem jutott...mindenesetre köszi.

A másodiknak mondanám: azért, mert keresheted a szótárban az "epic" szót, de nem azt fogod jelentésként találni, aminek megfelelően bizonyos helyzetekben láttam ezt a szót használva.

2011. aug. 26. 23:33
 4/5 anonim válasza:
Én is ismerem, sok haverom használja 'elszlengesedett' már. Én nem szoktam használni magyarban, viszont angolban gyakrabban, mivel egy elég alap angol tudással beszélgetek youtubeon és ott futottam mindig, bele videóim alatt, amúgy elég kifejező szó, magyarba nem tudnám átültetni, szószerint... talán a hátborzongató a legjobb ide (a 'csodálatos' értelemben?...) nem t'om annyira nem vagyok jó angolból.
2012. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki aki ennyi szófosás után tudja, mit jelent az epic?
2012. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!