Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beszól nektek egy c*gány...

Ha beszól nektek egy c*gány akkor ti mit szóltok vissza?

Figyelt kérdés

Nem durvára gondolok


16/L


2011. szept. 1. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha semmit.
2011. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit. úgy csinálok, mintha meg sem hallottam volna
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsánat és lehajtott fejjel elsunnyogok
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szóltak még, csak cigit kértek még régen, mondtam,h nem dohányzom, és továbbsétáltam. Nem tanácsos visszaszólni, mert ki tudja, lehet,h kést ránt, vagy hozza a testvíreket, és úgy mennek neked. De egyébként még nem láttam cigányt egyedül kötözködni, meg embert se beszólogatni. Mindig többen vannak.
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó: ez igaz
2011. szept. 1. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
THIS IS SPARTAAAAA!!!!!
2011. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit szól be.Én az a fajta vagyok hogy nem bírom eltűrni hogy nekem valaki is ugasson.Meg vertem már el cigányt azért mert le k*va anyázott.Nem kell tőlük félni azért mert rohadt cigányok.Én pl múltkor mentem haza a konditeremből és egy cigány cigit kért tőlem,én meg mondtam neki hogy nem cigizek,és ő azt mondta hogy akkor rohadj meg,én meg visszaszóltam neki hogy rohadjon meg az a c*gány k*va anyád.Ő meg már nem szólt vissza semmit,csak nézett.Szóval ők se többek mint egy normális magyar ember,az a baj hogy a legtöbb magyar ember nem mer kiállni magáért/szeretteiért.

17/F

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Össze hívok pár havert, követem aztán agyonverjük.

Ki tudja hányan lesznek akkorra már.

2011. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én szinte soha nem vagyok egyedül így be se ugatnak
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!