Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le (ezt) a...

Hogyan küzdhetném le (ezt) a félelmemet? :O

Figyelt kérdés

Szóval..volt nekem 4 hónapja hogy megkergettek a cigányok mert "azt" akarták vagyis nem tudom mert "azt" kiabálták... Rohantam előlük és ők rohantak utánam... Ha k*rvának lettem volna öltözve megérteném. Ha Paris Hiltonként viselkedtem volna szintén megérteném... A sminkről ne beszéljünk mert nem hordok meg amúgy is sötét volt. Szóval senkitől nem kérek ilyen jellegű válaszokat. Akkor... kezdem elölről, hogy 4 hónapja hogy megkergetett egy 5 vagy 6 tagú cigány csapat, és "azt" kiabálták hogy megakarják velem csinálni... Nagyon megijedtem nyilván és rohanni kezdtem, voltak emberek az utcán de nem nagyon érdekelte őket vagy csak nem tudtak a helyzettel mit kezdeni hogy kergetnek a cigányok. Szóval én csak rohantam be minden kis utcába. Jó nyilván nem volt a legjobb döntés hogy kis utcába rohangálok de ez tűnt a legjobbnak mivel nem bírtam már sokáig és el akartam bújni valahol. Hát végül sikerült is ahogy befordultam a következő kis utcába bele ugrottam egy bokor sorba ahol nem látszottam ki szerencsére. Nem hallottam már őket mondjuk már korábban sem, lehet hogy feladták a futást. Haza menetem de úgy hogy a falnak voltam simulva. Nagyon féltem. :( Már ugye 4 hónapja volt és azóta is csak biciklivel közlekedek ha sötétbe kell már valahonnan haza jönnöm. De akkor is ha bármi neszt hallok úgy megszorítom a kormányt hogy be is görcsöl utána. Ha valakivel megyek szorosan belekapaszkodok és el nem engedem. Múltkor is jöttem haza

és mondjuk még akkor világosabb volt de megszólított egy cigány gyerek hogy: Szia cicám!! És követett biciklivel, egy ideig. Komolyan nem tudom miért csinálják ezt én ma is egy farmerbe és egy pólóba voltam, edzőcipővel lófarokba kötött hajjal. Már ez is rátett egy lapáttal.

Előre is köszönöm aki elolvassa és válaszol rá hogy hogyan küzdhetném le a félelmemet. :( 15/L


2011. szept. 2. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leküzdeni,és nem is kell,mert jobb félni,mint megijedni!Igenis óvatosnak kell lenni,jobb ha nem nagyon járkálsz sötétben!Nem csak cigányok lehetnek ilyen degeneráltak,sajnos a világ tele van velük!!Hordj magaddal gázspray-t,de mondom,a legjobb ha egyedül nem járkálsz éjjel!
2011. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

próbálj nem rájuk figyelni, ha messziről látod őket próbáld elkerülni..

milyen korúak a "tettesek"?

2011. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 M@x ***** válasza:

Lehet hogy hülyeséget írok, de szerintem gondolj arra, hogy sikerült már megmenekülnöd tőlük.

Nézz utána, hogy milyen "fegyvereket" tarthatsz magadnál hivatalosan, és ha baj van (már pedig nem lesz) akkor előveszed és... a többit kitalálod.

Legyen nálad bekapcsolt mobil, és ha üldöznek hívj fel, valakit hogy hol vagy jöjjön érted (de nem fognak üldözni (pozitív gondolkodás)).

Sok sikert, és légy óvatos.

2011. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húúú....hát ez kemény dió! Nekem nem volt a cigányokkal ilyen "ÉLMÉNYEM" és nem is szeretném ha lenne, de mindíg is messziről elkerültem őket az utcán ha ott voltak. Jól teszed ha elővigyázatos vagy és sötétbe csak biciklivel mész. Jó ha beszerzel egy gázsprayt vagy más önvédelmi eszközt. Beszélj erről valakivel. Nem jó az ha rettegve lépsz ki az utcára. Jó tanács: messziről kerüld a cigányokat!
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szép lány vagy?Engem még sosem kergettek meg,sz@r lehetett!!!De egyszer a 6-os osztályfarsangról jöttem haza és fojtón hallottam valami zajt(este 8 lehetett és eléggé.......sokat táncoltunk meg buliztunk.......szóval igen).Elkezdtem gyorsabban menni végül futottam és még mindig ugyanonnan jött a hang.Hátrafordultam és láttam ,h egy adag üres energiaital volt egy zsinórra kötve ami meg a cipőfűzőmön volt.Nem tudom,hogy nem vettem észre de gyalog is mentem mert kicsit dilis voltam.........Naon szar volt a futás!!!De gondolom neked nem volt a cigánybanda igazából energiaitalos cucc....Ha megszólít egy cigány vagy rúgd gyorsan tökön vagy pedig ne is figyelj rá.Ülj fel gyorsan a bicajodra és tekerj!!!!Egy idő után biztos leszánlak rólad!!sok szerencsét!!!XP
2011. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez abban a helyzetben nem ilyen egyszerű hogy tökön vágom meg hasonlók, mert jelentősen erősebbek mint én. Kb. olyan 17-20 évesek lehetett de sötét volt és nem nagyon tudtam levenni semmit. Hát hiába nem foglalkoztam velük egy ideig aztán muszáj volt mert majdnem ott voltak a sarkamban.

Hát izéé xDD ..nem tudom hogy szép vagyok-e én annak gondolom magam, sokan mondták hogy milyen szép vagyok, de egyre többször botlok beszólogatókba.. :(

2011. szept. 2. 21:32
 7/7 anonim válasza:
bocs a tökönrugósdit!!!de ha meglátod öket tényleg tekerj!!!!!aludj jól!
2011. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!