Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak vissza, ha...

Hogyan szóljak vissza, ha valaki beszól nekem?

Figyelt kérdés
Amikor valaki beszól nekem,vagy ha labdával megrúgnak,mert ez sokszor előfordul,ráadásul direkt rúgnak meg,vagy ha valaki direkt nekem jön,egy szóval,hogyan szóljak vissza?Nem érzek magamban elég bátorságot!Az a baj,hogy a suliban ugy könyveltek el,hogy "csendes kiscsaj"pedig egyáltalán nem ilyen vagyok.Meg ha elkezdenék pattogni annak aki beszólt,nem is venne észre,le szarná a fejem.Hogyan vegyenek észre?mit csináljak?És milyen jó beszólások vannak?lécci írjatok egy párat.Köszi:)
2009. ápr. 20. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki:Mennj vissza anyádba és kapartasd ki magad!...Szerintem elég figyelemfelkeltő lesz.
2009. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
mond neki:olyan paraszt vagy,hogy még a nintendón is disznóvágást játszól.
2009. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hm...pl:elkápráztattál,mint vak macskát az autóreflektor...vagy,olyan paraszt vagy,hogy még a betonon is szédülsz,vagy rád is csak a kannibálok mondanák,hogy jó ember volt...egyébként talán az idegesítené őket a legjobban,ha nem vennél róluk tudomást.Mond hatod azt is,hogy /pl,amikor neked mennek/ennél nagyobb örömöd az életben ne legyen.
2009. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
pl..akkora paraszt vagy,hogy még a hátadra is búzatábla van tetoválva.
2009. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyat mondj, ami biztosan arra utal, hogy ő a béna.

Pl ha labdával megrúgnak: Mi az, nem tudsz célozni? Ha én ilyen béna lennék, inkább hozzá se nyúlnék a labdához.

Vagy ha neked jönnek: Mindig is láttam, hogy elég bamba arcod van, de nem hittem, hogy ennyire vak vagy.

Ha meg valaki oszt téged valamiért, akkor találj rajta valamit, ami nem jó. pl: valami béna ruha, az átlagostól eltérő nem szép testrészek (orr, fül), beszédhiba, vagy ilyesmi, mindenkinek van valami hibája, ha te ezt a hibáját veszed elő, az valószínű rosszul fog neki esni, és akkor rájön, hogy te is meg tudod bántani őt, nem csak ő téged.

2009. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymá a szúnyog fújja a chemotoxot!Mit képzelsz te magadról?Kiütlek,mint erjedt almalé a Pistikét.Sajnálom anyádat,hiszen gyereket várt és te jöttél!Stéttéplek,mint etióp gyerek a segélycsomagot.Elfújlak,mint malackát a szembeszél.Remélem tetszenek!Ha kell még szólj:)))
2009. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszülettél egy hosszú bottal piszkáltak,hogy mi a szar ez?
2009. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a csík húzza a repülőt! Kevés vagy, mint csigaházon a kúpcserép!

Te akarsz itt kikezdeni velem? Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek! Olyan vagy, mint egy tévé. Nagyképű és színjátszó.

Öregem!

Akkora paraszt vagy, hogy emlékezetből rakod össze a traktort!

Hogy a medve igyon rád vizet !

2009. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit képzelsz te magadról? Mindjárt megkapod a magadét, te! Lefejellek, mint sütkérező dögkeselyű a Mig 21-et!

Nehogy már a tehén csapjon bele a villámba! Kevés vagy, mint lopótökben a bűnözési hajlam!

Te akarsz itt kikezdeni velem? Nem hiszem el, hogy több millió spermium közül pont te voltál a leggyorsabb. Olyan büdös a lábad, hogy a görény sírva kérte a receptet!

Öregem!

Akkora paraszt vagy, hogy a pizzát is kenyérrel eszed.

Hogy faggasson téged a Mónika!

2009. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ronda vagy, hogy a fehér cápa is inkább rászokna a kukoricára.

Olyan csúnya vagy, hogy amikor állatkertbe mész, az állatok vastagabb rácsot követelnek maguknak.

Olyan csúnya vagy, hogy Freddy Krügernek rémálmai vannak tőled.

Olyan csúnya vagy, hogy hagymaaprítás közben a hagyma sír.

2009. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!