Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pestiek! Ki az az Antai-Keleme...

Pestiek! Ki az az Antai-Kelemen Ádám?

Figyelt kérdés
A csaj aki tetszik,mindig róla beszél.Elvileg valami pesti raj,Cortez néven ismerik.Fb profilt tudtok?
2011. szept. 4. 20:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim válasza:
82%
úristen......... szakadok... Cortez Nem létezik szjg szereplő
2012. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim válasza:
75%
Én.. Pl.. Imádom az szjgt. és.. FIGYELJ EZ EGY SZJG SZEREPLŐ. A "Pesti Raj" Miatt a barátnőimmel ma pesten minden pasit pesti rajnak hívtunk. kész vagy. az egy könyv xdd
2012. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim válasza:
32%
jézus!
2012. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim válasza:
64%
Ha beírtad volna Google keresőbe hogy Antai-Kelemen Ádám vagy hogy Cortez biztos egy könyvet hozott volna ki.
2012. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 anonim ***** válasza:
85%
ne, neee, neeee:"D Monnd,hogy ez csak vicc! :D
2013. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 Gerloczy válasza:
89%
Basszuuus:'DDD Itt sírok a röhögéstől má egy másfél órájaXDD Csinálok egy fan clubbot: "Pesti Raj fan club" néven.XD
2013. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 anonim válasza:
86%

[link]


Híres lettél xddddd

2013. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 anonim ***** válasza:
70%

Na jó, először is, hogy lehet, hogy én nem röhögtem? Hát úgy, hogy nem vagyok egy hülye 12 éves liba, aki azzal menőzik, hogy fúúú de gyökér ez a srác, mert nem tudja, ki az az Antai-Kelemen Ádám Cortez. Másodszor, ki az a hülye, aki azt gondolja, hogy poénból rakta fel? Mi van ha nem tudja? Bele sem gondoltok, hogy mi lenne, ha fiúk lennétek, és nem olvastátok volna az SzJG-t? A fiúk nem igazán olvasnak, vagy ha igen, inkább krimiket, bár nem igazán tudom, mert az én fiú osztálytársaim inkább Gyűrűk Urát meg Harry Pottert olvasnak. A Szent Johanna Gimi nem fiúknak való. Lássuk be, van egy másik fiú osztálytársam, az olvasta a Szent Johanna Gimit, mégsem tetszett neki. Tudjátok miért? MERT A FIÚK NEM SZERETIK EZEKET A NYÁLADZÓS, VATTACUKORRAL TELI ÍRÁSOKAT, AMIN RENI NYÁLADOZIK, HOGY OHH CORTEZ ÍGY MEG ÚGY, ez a fiúknak nem jön be. Többet kéne foglalkozni a csajával? Hát lehet, hogy foglalkozik vele elég sokat, csak épp nem tudja, mi a kedvenc könyvsorozata, olyan nagy baj? Örüljön, hogy másról, ami mindkettőjüket érdekli, tud beszélgetni. Most komolyan, annyira felbőszített ez a sok liba itt... Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de én kifejezetten sajnálom a kérdezőt, amiért így beégettétek. Lehetett volna kedves válaszokat adni pl én ezt írom/írtam volna: Szia! Ez tudod, csak egy könyvsorozat, lányoknak. Szóval nem igazi, ne aggódj.

Nem mondtam volna rá, hogy gyökér, meg hülye, csak mert valamit nem tud. Az ember azért él, hogy tanuljon dolgokat az életből, és nem azért, hogy alacsony IQ szinten írogasson 12 évesen egy szerencsétlen fiúhoz, aki nem tudja ki az az Antai-Kelemen Ádám.

Szólottam! - Egy 16 éves lány

2013. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 anonim ***** válasza:
84%

[link]



Híres lettél ember!!!

xDDD

2013. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 RaksashaGirl ***** válasza:
74%

Farkas Miranda, szívemből szóltál. Nem tudom miért kell szegényt oltogatni.. Nem tudta, nagy dolog. Én egyszer farsangon jártam úgy, mikor a HarryPotter még nem volt annyira közkedvelt, hogy Hermionénak öltöztem. mikor bemondtam, mindenki csak lesett hogy "Mi van?".. Mikor a végén benyögtem hogy boszorkány, akkor mindenki szeme felcsillant hogy jaaa, ééértem..

Ennyit erről. Nem kell mindenkinek mindent ismerni. Én is olvastam az SZJG-t, de ugyanolyan sablonkönyv mint a többi. Az álmodozó, jajjdeszerelmes csajoknak persze hogy jó, mert reményt ad arra hogy megkapják a valakit. Csak az a baj, hogy Cortez óta mindenki a kék szemű, sötét hajú félamerikai menő srácokat várja..

Emberek, felvilágosítás: Az élet nem pite, nem mese, nem torta. Vagy ha annak is tűnik, akkor tutira egy kupac kaki belül. Cortez nem létezik, sőt, a pasik 99%-a egyáltalán nem olyan mint Cortez. Ilyen pasi NINCS. Nem létezik. Fikció. Kábé olyan szinten mint a Gyűrűk Urából a Balrog..

Kinézet előfordulhat. Stílus igen. Korkülönbség igen. Amerikába utazgatás igen. Jellem, párkapcsolat igen. De együtt mind, képtelenség.

Lányok, nőjetek már fel... Ha mindenkiben Cortezt keresitek, a magyarok ki fognak halni.. >_>


16/L

2013. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!