Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tűrik el egyes főnökök?...

Miért tűrik el egyes főnökök? Egyre több ismerősöm panaszkodik, hogy a kollégája ill. kolléganője iszik, piás a munkahelyén.

Figyelt kérdés
Milyen vezető az, aki elnézi,hogy egy ittas személy munkát végezzen bármely munkahelyen is.Főleg az eü-ben,még ha takarító is az illető.Hiszen annyi antialkoholista munkanélküli van,én úgy gondolom,hogy egy piás nem is tudja úgy elvégezni a munkáját mint egy rendes ember.Mert igyon otthon,munka után,de nem, már délutános műszakra a kocsmából megy a meló helyre.És sajnos ezeket az embereket megbecsülik,sőt egy kalap alá veszik a nem ittasan dolgozókkal.Vagy csak én gondolom így?Van még valaki rajtam kívül akit bosszant,és lehet tenni ellen?Szondáztatni is csak a főnök utasítására lehet,de az meg nem akarja,akkor isznak tovább az alkeszok.
2011. szept. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én melóhelyemen már rég kirúgták volna. Itt rengeteg irodai munkás is van takarító gép beállítók gép kezelők, raktárosok és még sorolhatnám. Legutóbb egy 30 körüli nőt vágtak ki azért mert ivott egy keveset és lehetett rajta látni hogy be van csípve, szondáztatás megtörtént a biztonsági őrök által, azonnal lebukott mondták is neki hogy pakoljon össze és többet ne menjen vissza dolgozni, és mondták hogy ha nem jön érte senki akkor egy céges autóval viszik haza, mivel a nő saját autóval volt azt pedig a főnöke nem engedte meg vezetni (szerencsére). Ugyanígy jártak már takarítók és gépkezelők is. A lényeg az hogy eez majd a főnök felelősége lesz ha valami baj történik majd és ő nem figyelt oda ennek a meg előzésére ha ellenőrzés lesz akkor ugyanúgy megfogják büntetni a főnököt persze alkalmazottal együtt.
2011. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szondáztatni is csak a főnök utasítására lehet,de az meg nem akarja,akkor isznak tovább az alkeszok."

Elég szomorú,hogy ilyen félvárra veszik!Sajnos nem lehet mit tenni ellene,max.kell szólni többször a főnöknek!

Párom munkahelyén pedig füvezik egy srác,& szabályosan olyan,mintha be lenne rúgva!Főnökök nem csinálnak semmit!

2011. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is elég szomorúnak tartom ezt az állapotot,de nincs egy olyan szerv ebben az országban ahol jelenteni lehetne az ilyen eseteket?
2011. szept. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!