Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha atvertem egyik...

Mit tegyek, ha atvertem egyik baratomat?

Figyelt kérdés

16/fiu vok...

az a helyzet hogy, meg regen ezzel foglalkoztam, csinalltam yahoo-n par alnevet, csajoket, es onnan irogattam a barataimnak es szivattam oket....ez regen volt....!

Es most meg: hat van 1 nagyon jo baratom akinek meg sose volt csaja, de mar 19eves elmult....vagyis volt mar 1-2 hetes kapcsolata vagy 2o. De semmi se tortent, se csok, se tobb...sex meg foleg nem! Tehat csak puszillkoztak.

Es most tobb mint 1 hete, szinte minden este beulunk valahova, inni valamit. . .neha ketten, de van ugy hogy meg mas hawer is jon.

En mondtam neki hogy van 1 csaj aki pasit keres, stb...mondtam minden kitalalt dolgot,egy kitalalt csajrol.

Es masnap meg kitalaltam hogy a csajjal beszeltem rolla, es akar vele talalkozni. Meg meseltem mindenfelet amit csak kitalaltam a csajrol, hogy igazinak tunjon a dolog.

Kovetkezo este (vagyis tegnap este volt ez), mondtam hogy kuldtem rolla kepet a csajnak, es osszehoztam oket, hogy jarjanak...

A hawerom orul, es varja a szombat este hogy talalkozzanak, mert mondtam hogy eljon a mi varosunkba, mert a csaj 22km-vel messzeb lakik tollunk. Szoval varja az allitolagos talalkozast...

Es azt mondta hogy ha nem igaz, ez az egesz, akkor suli elso napjan, megver, megkukaztat, stb es soha tobbet nem all szoba velem, se hawerok se leszunk , se semmi:(

En tudom hogy ez a vilag eggyik legnagyobb hulyesege volt hogy kitalalt dolgokkal, atvertem:( de nem tudom most mit csinaljak...

Azt se mondhatom hogy hazugsag, mert akor rossz a vege, verekedes, meg nem lesz tobb baratsag + hazugnak fog hinni mindenki...

Szoval nemtudom mit csinaljak:( kerlek segitsetek

Es KEREK MINDENKIT hogy komoly valaszt adjon, es ne olyat hogy "milyen huje vagyok" , meg hogy "mminek vertem at, meg minek irok, mert megerdemelem a verest"...Ilyen valaszokat nem akarok...

Figyeljetek csak, en nem azt akarom hogy most leb*sszatok, minden fele dumakkal,


En csak azt szeretnem hogy valahogy jol jojjek ki ebbol a szar helyzetbol! Ertelmes es hasznalhato valaszokat szeretnek! KOszoonom elore is:(


2011. szept. 8. 01:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

meg is bantam de nagyon:(

sajnallom amit tettem, kerlek segitsetek

2011. szept. 8. 02:25
 2/20 anonim válasza:
68%
Keress egy csajt(esetleg fizess neki)(olyat aki beleillik a történetbe...)És akkor ők találkoznak,de a csajnak elkell mennie,vagy közli a barátoddal,hogy nem erre számított vagy bármi...Legroszabb esetben egy kur*vát kérsz meg,az úgyis belemegy egy 10ért szenrem :) Sok sikert!Amúgy meg egy oltári nagy balf*sz vagy,már bocs
2011. szept. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

3:55- tudom h az vagyok, es koszi a valaszt!

Csak ezzel egy baj van, hogy mar kepeket 1 csajrol latott, es nemtudom hol talalhatnek pont olyan kinezetu csajt...

Mas otlet esetleg???

2011. szept. 8. 04:42
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Állj elé csíragyerek, és mondd el, milyen kis sunyi giliszta voltál. Nyilván ez eszedbe se jutott, mi ? :)

Vagy öltözz be nőnek, és tanulj meg helyesen írni legalább.

2011. szept. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

A kép a legkevesebb. Tudod hányan küldik a testvérük meg a barátnőjük fotóját? Hajajjj... Ha megkérsz egy prostit mondja azt, hogy más képét küldte el.


De meséld már el, hogy mire volt ez jó?

Mert én nem bántanálak egy ilyenért, de az tuti, hogy az életbe szóba nem állnék veled! Hülye vicc, de szerencsére beláttad és ez jó.

23/N

2011. szept. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

mondd h balesete volt a csajnak és kómába esett, pár nap múlva meg közöld vele, hogy belehalt

vagy mondd h öngyilkos lett

vagy megrázta az áram

be kellett vinni az elmegyógyintézetbe, mert bekattant (utána már tuti nem akar vele találkozni)

kiderült, h terhes

megették a farkasok

elrabolták az ufók

fejére esett egy meteor

megharapta egy vámpír

túladagolta magát droggal

nagyon félénk

stb. csak néhány ötlet

2011. szept. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

visszament a volt barátjához

elköltöznek messzire

2011. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Eléggé meg is érdemelnéd ezek után... Remélem helyesírási szótárral ver majd meg.. talán megtanulsz írni töle..
2011. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

05:49 Gyakori Válaszadó- koszi az otletet, es tudom hogy huje vicc:(


06:37- nagyon nagyon koszi az otleteket!!! lehet innen valameiket fogom felhasznallni:D


09:25- koszi, ez is jo otlet, csak kell melle 1 kis sztori is:D


11:34- eppen ezt akarom elkerulni, hogy verekedes legyen....

2011. szept. 8. 14:06
 10/20 anonim ***** válasza:

nincs egy közeli, igaz lánybarátod? ha elmondasz neki mindent (köztük azt is, hogy nagyon nagyon megbántad, amit haveroddal tettél, esetleg pár könnycseppet is hullajtasz :P ) megsajnál és lehet, hogy kisegít

ha nem, maradt a lefizetés vagy az igazság...

2011. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!