Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha választhatnál, hogy melyik...

Ha választhatnál, hogy melyik időben és hol élj, mit választanál?

Figyelt kérdés
Én New Yorkot 1945 és 1950 között.
2011. szept. 10. 16:49
 1/7 Ucsiha Madara ***** válasza:
53%
Középkori (főleg Mátyás-korabeli) Magyarország.
2011. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2126, US (California)
2011. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bárhol Időszámítás előtt 20000-ba jól össze haverkodnék az ősemberekkel
2012. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valahol a távoli jövőben, a lehető legfejlettebb részén az univerzumnak, ahol a tudomány által már szinte bármi elképzelhető. Nincs betegség, nélkülözés, mindenkinek nagyon jó állása van, senki nincs rászorulva, hogy dolgozzon, mert a munkákat robotok végzik helyettünk, bárki megengedheti magának és arra használja, amire szeretné, de emellett önszántukból dolgoznak az emberek, de mindenki azt csinálja, amit szeret. A nyelvek megmaradtak, de van egy közös nyelv is, amelyet mindenki beszél és megért anyanyelvi szinten, így bárki tud kommunikálni bárkivel, mindegy, honnan jött. :) Az embereknek van lehetőségük utazni és a pénz nem akadály, mert az általános életszínvonal nagyon magas és nagyon kiegyenlített az egész Földön, vagy akár más bolygókon is. :) Bocs, hogy elkalandoztam, de én valahogy így képzelem el azt a kor, amelyben élni akarok. Ha csak a múltból lehetne választani, akkor talán a viktoriánus kori Anglia, de a jövőben sokkal jobban szeretnék élni, ha már választhatok. :)
2012. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bárénekesnő lennék a '60-as években valahol Amerikában..
2013. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ókori görögök korában élnék
2015. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1600-as évek vagy 1700-as évek első felében valahol Szeged környékén.Ideális lenne mivel már vége van a középkornak, de még nincsen nagy "pörgés"/fejlődés, amit utálok.Tehát nyugodtan tudnék élni.
2015. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!