Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bulizás, party, ismerkedés....

Bulizás, party, ismerkedés. Szeretnék járni bulizni, pihenni, egy kicsit relaxálódni és tanácsokat szeretnék kérni. Nincs barát, nincs rokon, nincs akivel eltudnék menni szórakozni. Tanácsokat szeretnék kérni. Mégis hogy?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, nem rég ért véget egy 3 éves kapcsolatom és szeretnék megismerkedni másokkal is. Bulizni, szórakzoni jártam, de akkor is az exemel és a barátjaival. Mivel elváltak útjaink, Ő rendeszeresen jár én meg itthon űlök és nagyon szeretnék még járni. Barátaim vannak, de nem szoktunk kiruccani sehová sem, egyszerüen nem úgy voltunk felnevelve, hogy most minden hétvégén jártunk klubbokba szórakozni. A problémám az, hogy nincs kivel elmennyek egy bulira, egy klubba. Tanácsokat szeretnék kérni tőletek. Én arra gondoltam, hogy lenézek egyedül, de akkor sem érek el semmit, mert ha körülnézek vagy tiniket, vagy az exemet és a barátait, vagy rajokat, vagy idegeneket látok. Azt nem tehetem, hogy most felállok a púlttól vagy az asztaltol (ahol csak is én egyedűl űlök) és bemegyek a tömegbe táncolni vagy, hogy leszólitsak valakit. Az exem barátai az én barátaim is, de Őt régebb óta ismerik, mint engem és nem mindegyikkel voltam jóba. Rokonaim szintén otthon űlnek, autóm sincs és nem tudom, hogy most mitévő legyek.


Szeretném, hogy a "mellékes" kommentelők, most ne irjanak csak is azok akiknek vannak ötletei.


Köszönöm szépen!


2011. szept. 16. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
32%
ha nincs kivel akkor vegyél erőt magadon és húzz el egy tetves buliba és akkor szerzel valakit aki majd lgközelebb elkísér ;)
2011. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!