Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt a fiút, és...

Hogy kezeljem ezt a fiút, és egyáltalán mire lehet gondolni?

Figyelt kérdés

Van egy nagoyn jó fiú barátom (én lány vagyok) eleve bonyolult ez a barátságfajta...de nagyon jól megvagyunk....csak egy másik jóbarátunk, akire a fiú nagy titkot bízott (amit már eleve nemt artott meg igazából) ellenem fordult...beszólogat és szemétkedik...

Sírva mondtam el ezt a fiúbatáromnak, de ő azt mondta hogy ő nem fog visszaszólni helyettem....

Ráadásul amikor sírni lát, mintha menekülne, távolabb megy tőlem és próbálja elfoglalni magát...terelni a témát meg minden....Ez a része eléggé bánt...

Ugyanakkor gyakran érzem azt is hogy törődik velem, amikor beteg voltam halálfáradtan átgyalogolt volna hozzám...

Hozzáteszem mostanában nagyon fáradt is...


Vagyis igazából az lenne a kérdésem lényege, hogy nem tud mit kezdeni azzal ha sírok, pedíg nekem elég lenne egy ölelés, és ezt annyiszor mondtam, nem véd meg, persze belátom hogy az illetőnek igen komoly fegyvere van ellene...és mostanában nem is igazán hallgatja meg a gondjaim...Félek arra gondolni, hogy már nem jelentek neki olyan nagy barátot mint régen...de a könnyekkel sose tudott mit kezdeni, főleg ha nem értette, de mivel fáradt, és nem is nagyon tudunk mostanában úgy beszélgetni, nem is nagyon van miből megértse....


Szerintetek túl gyerek még (18) vagy csak túl fáradt, és elfoglalt? Esetleg már nem jelentek neki annyit? Vagy csak nem akarja hogy azzal piszkálják, hogy így meg úgy szerelmes belém? Sose szerette, az ilyesmit...mármint ha a szájába adják a dolgokat, vagy megmondják mit tegyen, ő mindig az ellenkezőjét tette...elképzelhető, hogy ha volt egy ilyen beszólás, akkor kicsit ezért is távolodott tőlem...de ilyenkor inkább csak nyilvánosan szokott távolodni, de most a kettesben létekről írtam...


2011. szept. 17. 00:43
 1/7 A kérdező kommentje:

vagyis...miért tesz úgy mintha nem érdekelné mi van velem...tudom hogy felfogja amit mondok neki, de nincs válasza, csak annyi hogy nem tud vele mit csinálni....mintha tényleg nem érdekelné...sokszor veszem észre hogy úgy tesz mintha....ugyanakkor sose tudom, hogy amikor nem veszem észre, akkor is úgy tesz mintha nem érdekelné, vagy tényleg rohadtul nem érdekli a bajom?

és itt nem a beszólogatás...mert igazából nem azt várom el hogy megvédjen, de hogy kijelenti hogy én aztán biztos nem védelek meg az fájt...

2011. szept. 17. 00:51
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, a sírással kb egyikük sem tud sok mindent kezdeni, baromira zavarba jönnek tőle, és ezért inkább úgy tesznek, mintha ez nem rájuk tartozna, csak hogy hárítsák a feladatot. Sírással nem oldasz meg semmit.

Viszont kiállhatna melletted az igaz. De mivel nem teszi, neked kell megvédened magad. Nem biztos hogy azért nem áll ki, mert nem törődik veled, vagy mert nem szeret. Pusztán nem szeretne kavarást vagy problémákat csinálni saját magának. igen, előfordulhat, hogy tart attól, hogy megbélyegzik, hogy szerelmes beléd, közben pedig nem - vagy nem akarja kimutatni v nemtom - és emiatt most kicsit mellékágra helyezett téged.

Szerintem egy picit adj neki teret meg időt. Nem kell durcázni vagy ilyesmi, de nem is kell minduntalan rászállni. Hagyd egy picit. Persze nem azt mondom hogy ne beszélj vele, de ne zargasd ilyen lelkizős dolgokkal.

És nyugi, ha őszinte vagy hozzá, és megértő vagy vele, akkor nem lesz semmi baj. Ha gondolod megkérdezheted majd tőle - ha komolyabban beszélgettek - hogy van-e valami baja veled, vagy hogy miért ez az eltávolodás. Ketten együtt közös nevezőre fogtok jutni.

2011. szept. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked miért fáj annyira, hogy nem ölel meg? Nem lehet, hogy tudat alatt te mást is érzel iránta? Egyébként meg igen, 18 éves fiú, még félig gyerek általában. Bár nem ismerem őt, lehet, ő a kivétel. Ne várj el tőle olyat, amit nem tud megtenni, ha amúgy meg rendes!
2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A fiúk másképpen gondolkoznak, másképpen éreznek, mint a lányok. Ezért is nehéz egy fiúnak és egy lánynak barátkozni.

Lehet, hogy igaza van abban, hogy a saját konfliktusaidat oldjad meg Te, ő nem szól bele.

Nekem tönkrement egy barátságom egy fiúval amiatt, hogy túl sok érzelgősséget vártam tőle. Azt érezte, talán járni akarok vele, pedig én tényleg csak "lelkizni" akartam.

Szóval nem könnyű ez...

2011. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ölelés valahogy megnyugtat ha sírok...
2011. szept. 18. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem megölelhetsz :) , tudom őt szeretnéd


Szerintem ezzel sokan így vannak, engem is megnyugtat ha rossz kedvem van vagy nagyon el vagyok keseredve pedig fiú vagyok. Olyankor szeretem ha vkihez odabújhatok, megölelhetem.

2011. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hááát, szerintem ez vagy nem barátság, vagy nagyon gyerek még... engem a huszonéves fiú barátaim simán átölelnek, ha sírok...
2011. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!