Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt a sok tapló...

Miért hiszi azt a sok tapló gyerek hogy ha sportkipufogót tesz a kocsijára akkor az már sportkocsi lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt látták a Halálos iramban című filmben.

Egyébként a kályhacsőtől csak a kocsi hangja lesz nagyobb.

2011. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A halálos iramban azért vannak igazi sportkocsik, de utálom azokat a fiatalokat akik felrakják a kályhacsövet ahogy Te mondod egy lada samarára, vagy egy opel astrára.
2011. szept. 20. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem neked ez mért fáj? Az ő dolguk h mit csinálnak a kocsijukkal. Nem feltétlen kell ahhoz sportkocsi h sportkipufogó legyen rajta.

Most én is tapló vagyok mert a 170 lóerős Fiat Stilo Abarth-omon sportkipufogó van ?

2011. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kötöszködésből kérdeztem, akinek nem inge ne vegye magára. Én meg nem is mondom milyen kocsim van, sőt nem is Magyarországon élek már több éve de néha mikor hazajövök mást nem is látok csak a sok sufnituningot. A Fiat Stilo-s illetőnek annyit mondanék hogy a 170 LE szépen duruzsol.
2011. szept. 20. 15:16
 5/6 Dave46 ***** válasza:
Azért mert sokat Need for speed eznek meg ahogy mondtad taplók. Annál szánalmasabb látvány nincs mikor egy Swift bömböl mint egy verseny autó és olyat gyorsul hogy lefutod. A Stilo már más kategória arra van miért rátenni egy jó kiput
2011. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az tényleg szánalmas. (a swift sportkipufogóval)
2011. szept. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!